Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hét + 4 naposan mennyinek...

10 hét + 4 naposan mennyinek kell lennie a CRLnek?

Figyelt kérdés
Nekem 33 mm mondtak, de azt keveslem. Nektek mennyi volt?
2007. okt. 12. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 12 hetesen volt 50mm és mivel elég gyorsan nőnek szerintem ennyi idősen jó ez az eredmény! :)
2007. okt. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

[link]

Itt megtalálod az átlagos magzati méreteket.

2007. okt. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Emiatt sztem ne aggódj!

Az én picurkám 7hetes+2napossan elméletileg csak 6hetes és 5napos volt, de picit nagyobb vagy kisebb majd behozza a lemaradást ugyis olyan gyorsan nő! A lényeg, hogy egészséges legyen! Amúgy A terheskönyvek viszonylag egy nagyobb intervallumot adnak meg ha ebbe beleesik akkor nincs baj. Megnéztem a tiédet 31-44mm közt van az jó! Nyugi! Boldog babavárást!

2007. okt. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azzal a mamanetes táblázattal csak az a gond, hogy az az ausztrál populáció vizsgálata alapján készült és hogy nem ad meg határértékeket -tól-ig.


Én terhességem kezdete óta figyelem ezt a táblázatot, de magzatom mérete - ami az összes vizsgálat, UH, stb. szerint napra pontosan megfelelt terhességem akutális idejének -, köszönő viszonyban sem volt az itt megadott adatokkal. De összehasonlítottuk a szintén állaposot barátnőm bébijének adataival, nála sem stimmelt. Ez a táblázat mindig jócskán nagyobb számokat adott meg, mint a mi értékeink, ami önmagában nem baj, de nem ad határértékeket (-tól -ig), ami viszont fölösleges aggodalmakat okozhat.


Ha pl. a te 10+3 napodat nézzük, a táblázat szerint már 38-nak kéne lennie. Holott (mint az előző hozzászóló is mondta), határértéken belül van.

Szóval no para és türelem. :)

2007. okt. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kieg.:

"Holott (mint az előző hozzászóló is mondta), a te 33 mm-es magzatod határértéken belül van."

2007. okt. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!