Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 18+2 hetesen mondta a doki...

Ha 18+2 hetesen mondta a doki hogy fiú ez mennyire biztos?

Figyelt kérdés
2014. febr. 12. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
2014. febr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Annyi olyan sztorit hallani, hogy elnézik.. Nekem 22 hetesen mondták biztosra, és elhittem, mert meg is mutatta a fütyijét.:)
2014. febr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem a 20. héttől azt mondták, h lányom lesz, nyugodjak meg, tuti...Mindenből rózsaszín (babakocsiból bézs, hála az égnek) kislányruhák, és hopp...mikor kibújt, mondták, hogy a Lilla név talán mégsem neki való, hiszen kisfiú. Azt sem tudtam, mi legyen a neve, fél napig ennyi volt a karszalagon: Dobi .

Máté lett, 3 hétig rózsaszínben volt, de már 10 hónapos, és azért kapott új ruhácskákat :)

2014. febr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
eléggé biztos...mert lánynál még csak csak tévednek, de az itteni dokim azt mondta fiubol -ritkán- lesz lány :D
2014. febr. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a fiút nehéz elnézni. Szerintem biztosra veheted hogy fiú.
2014. febr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

16. héten nagy valószínűséggel mondtak fiút, a 19. héten viszont már határozottan állították, sőt a papíromra is ráírták, hogy normál hím külső nemiszervek. :)

Ennyi idősen már egész nagy a kukacuk, én 99,5%-ot mondanék.

2014. febr. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem először 16-17 hetesen kisfiút mondott az orvos, de ezt sem mondta biztosra. Aztán 18 hetesen már kislányt látott, azóta pedig több orvos is látott már (genetikai UH-n, 4D-n) és mindenki kislányt mondott. Bízom benne, hogy az is marad, mert mi is mindenből lányosat választottunk :-)
2014. febr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!