Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhszájsebem és polipom is...

Méhszájsebem és polipom is van terhesség alatt, lehet ebből gond?

Figyelt kérdés
Van itt valaki aki hasonló cipőben jár vagy járt? Vérezgetni kezdtem a 11. héten, azt hittük elmegy a baba, de az ultrahangon minden oké! A doki mondta biztos a méhszájsebből és a polipból jön! Akinek volt hasonló azzal mi történt? Minden érdekel ezzel kapcsolatban! Bármi infó van jól jönne! Köszi
2009. dec. 7. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van méhszájsebem, bár mostanában nem került szóba. Az első trimeszterben én is vérezgettem néha, bár nem vészesen, csak kicsi folt volt, meg együttlét után. Így kb 4-5szor. Lehet a sem miatt, de rájöttem, hogy a szex után van, a másik meg pár nap volt és elmúlt! Így én még csak meg sem említettem a dokinak! Biztosan a seb, vagy vérbőség!

Ne aggódj, ha uh-n minden rendben volt, akkor biztosan úgy is van!

20hetes

2009. dec. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2009. dec. 7. 17:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem "csak" méhszájsebem volt de semmi problémát nem okozott.
2009. dec. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem méhszájsebem és cisztám volt, de egyik sem okozott gondot a terhességem alatt. A ciszta egyszer csak magától felszívódott, a méhszájsebemet pedig majd plasztikázni fogják.
2009. dec. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az 5. héten volt egy kevés vérzésem, és barnázgattam a 11. hétig.

Egyik este (pont én is a 11. héten) elkezdtem vérezgetni, hívtam a mentőket. Mire beértem a kórházba már átázott egy betét és a nadrágom is tiszta vér volt. Én is azt hittem most elmegy a baba, de az ultrahangon minden rendben volt, ficánkolt 1000el. Azóta is jó minden értéke.

Utána nálam is észrevették, hogy van méhszásebem. De szerintem nem volt összefüggés. Nekem azt mondták, hogy sárgatest hormon elégtelenség okozhatta. Ezért hormontabikat kellett szednem. Persze mondták, hogy még sok mindentől lehet, de ezen így tudnak segíteni, ártani nem ártok a gyógyszerrel.

Végül a vérzésem már másnap elmúlt, és azóta sem jelentkezett. Most 38 hetes vagyok, és izgulok, hogy mikor fog már megszületni a kisfiúnk. Remélem gyors és könnyű szülés lesz, mert nem nagyon bírom a fájdalmat.

Pihizz sokat! Kívánom, hogy veletek is minden rendben legyen!

2009. dec. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2009. dec. 8. 10:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!