Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudom, hogy bármi lehet, de...

Tudom, hogy bármi lehet, de akinek ilyen tünetei voltak, milyen nemű lett a kicsi?

Figyelt kérdés
Szinte csak az édes dolgok kívánása, széles pocak, pattanásos arc, szexmentesség.
2014. febr. 3. 22:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Rengeteg édességet kívántam, szexet nem nagyon, pattanás viszont nem volt, nagyon szép lett a bőröm. Kislányunk lett.
2014. febr. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én mindenben az ellentéted vagyok,nálunk kisfiú lesz.
2014. febr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek nagyon pattanásos volt az arca a lányával, a fiával szép sima maradt.
2014. febr. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Első terhesség: Hányinger egész nap,fejfájás,szédülés,édeset ettem a sóssal,a végére gumicukor lett a mindenem :D Egyfolytában kívántam a szexet,6,5 kiló hízás 4200 grammos baba :) Csúcsos,hátulról nem látható pocak,senki nem látta azt hogy terhes vagyok,ha háttal álltam :D Szép,ragyogó arcbőr. Ő kisfiú lett :)


Második terhesség: Az első 7 hétben nem volt tünet csak annyi,hogy kávé undor,utána egyfolytában narancsot kívántam mindenféle zöldséggel és gyümölccsel :D Így a 19 héten már inkább édes dolgokat kívánok sok gyümölccsel és zöldséggel :D Már 6 kilót híztam,széles a pocim így mindenki egyből mondja,hogy kislány, a szexet nem kívánom és pattanásos lettem :D Ő kislány lesz :)

2014. febr. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!