Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi a tarkoredo normal...

Mennyi a tarkoredo normal merete? A babamnak ma 2,2-t mertek.13+4 hetes km

Figyelt kérdés
2009. dec. 4. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia. 3-ig normális! Egy-két kórhában 2,5 ez a határ. Én a Sote I-en szültem, ott 3 volt a határ. Az enyémnek 2,5 volt, és makkegészséges kislányunk született. :)


Viszont a kolléganőmnek 3,6 volt, és neki is egészséges fia lett... :) A tiéd teljesen tuti!

2009. dec. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon koszi a valaszt. Angliaba elek es nem mondtak meg mennyi a normal ertek, azt mondtak, hogy osszevetik a vervetel eredmenyevel es utana levelben ertesitenek.
2009. dec. 4. 23:14
 3/9 anonim ***** válasza:
2.5-ig normalis .de ezt nem most kellet volna mérni mert teves lehet az eredmeny.
2009. dec. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tegnap surgosseggel kuldtek el uh-ra, mert azt mondtak, hogy max. 13+6 hetig ad pontos eredmenyt! Magyarorszagon mikor merik?
2009. dec. 5. 08:23
 5/9 anonim ***** válasza:
12 héten
2009. dec. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok... ezt találtam még neked:


A tarkóredő (NT) mérése a 11-13. terhességi héten végzett ultrahang-vizsgálat kapcsán javasolt. 3 mm vagy annál vastagabb tarkóredő esetében a terhest mihamarabb genetikai centrumba kell irányítani. Magzati chromosoma vizsgálat 3 mm-es tarkóredő-vastagság felett ajánlott.


Amúgy én is elmúltam 13 hetes, majdnem 14 voltam (két nap múlva) mikor megcsinálták, mert egyszerűen nem volt időpont előbb...

2009. dec. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ez az érték normális. És ha belegondolsz, minél idpősebb a baba, annál nagyobb a tarkóredő is. Gondolom emiatt is küldtek gyorsan és emiatt nem lehet bármikor mérni.

25 hetes KM

2009. dec. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom mindenkinek a valaszokat.
2009. dec. 5. 11:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, gratula! :)
2009. dec. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!