Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt gyomorégés? S:O:S

Terhesség alatt gyomorégés? S:O:S

Figyelt kérdés
1 éve elvetéltem. most 5 hetes vagyok szedek Magnézium+b6 ot . Az orvosom írt fel Utrogestant 2x1 Lágy kapszulát,némikkor szokot égni a gyomrom de nem ilyen erősen, és mitől van fehér folyásom?

2014. jan. 24. 13:27
 1/3 gabszem ***** válasza:
a gyomorégéssel számolhatsz szülésig és csak egyre rosszabb lesz várhatóan. EZ természetes. Én rennie-t szedtem, nekem csak az segített, sokan tejet isznak meg kekszet rágcsálnak. Nekem nagyon sok folyásom volt a terhesség elején, aztán elmúlt, én úgy tudom az is természetes. Ha nincs vérzés nem kell aggódni, de azért ha legközelebb mész orvoshoz említsd meg neki!
2014. jan. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A gyomorégés és az erősebb folyás gyakori tünet a terhességben. Bár legtöbbször a gyomorégés a terhesség vége felé alakul ki, mert alig van hely a gyomornak, és a gyomorsav könnyen visszajön, de sokan számolnak be arról, hogy korai időszaktól végigkíséri őket.


A gyomorégés ellen, többször kevesebbet kell enni, hideg tej, kakaó kortyolgatása is segíthet. Ha durvává válik a helyzet, az orvos írhat fel terhesség alatt is szedhető savlekötőt.


Ha a folyásod esetleg valami gombától lenne, akkor sem kell aggódnod mert az orvosod fog venni kenetet valamelyik soron következő vizsgálat alkalmából, és ír fel kezelést.

Javaslom, használj tisztasági betétet.

2014. jan. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönőm a gyors válaszotokat.

Akkor nem vetélés a gyomorégés ? esetleg ne menyek az ügyeletre mert egyre jóbban ég és kezd fájni is,picit.

2014. jan. 24. 13:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!