Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 éves kismama halt meg?...

21 éves kismama halt meg? Mert valamelyik 21 évest megcsászározták.

Figyelt kérdés
2009. dec. 2. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez egy másik kismama, akit megcsászároztak. Mindketten 21 évesek.
2009. dec. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindkettőt megcsászározták csak aki tegnap belehalt neki a babája sem élte túl.A mostani kismamát is megcsászározták 37 hetes volt és a baba jól van a mama még életveszélyben:(reméljük felgyógyul és kívánhatunk neki jó babázást.borzasztó ami történik:(((
2009. dec. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
31 hetes ez a 21 éves nem?
2009. dec. 2. 19:04
 4/10 anonim ***** válasza:

Én már úgy félek!!!! Mostmár tuti beoltatom magam...

Már sírok ezen...

15 hetes 21 éves km

2009. dec. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
én is félek nagyon!!!!De mivel higanyt tartalmaz az elenszer én még kitartok!!!
2009. dec. 2. 19:19
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt olvastam már pontosan nem emlékszem h melyik oldalon h az összes oltás tartalmaz higanyt......
2009. dec. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
nem 31 hanem 37 mert mondták is h 3 hete lett volna szülésig a másik aki meghalt tegnap ő hat hónapos volt:(nem tom melyik válaszoló vok az előző asszem meg a második:)már kezdek begolyozni ebbe a vírusba.arról nem szólnak h az agyunkat támadja meg ez a sok info:(....
2009. dec. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
nem tartalmaz higanyt ami mérgező az emberre nézve!!!
2009. dec. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én is 21 éves vagyok,és 32 hetes kismama.eddig még nem oltattam magam,mert egyik ismerősöm mesélte,hogy van a környezetében olyan aki az 1976-os sertés infuenza járványnál beoltatta magát,és a fiát,aki már lassan tolószékbe kerül,mert az oltástól valami szövődménye alakult ki,és lassan lebénul.illetve a védőnőm is azt tanácsolta hogy ne oltassak,mert nincs tesztelve sem kismamákra,sem gyerekekre.hát de ezek után már kezdek gondolkóda esni.egyébként nem ijesztegetés céljából írtam le.és én személy szerint nem ismerem azt a személyt,csak ismerősöm mesélte a napokban.
2009. dec. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát 1976-ban még nem volt ilyen fejlett az orvostudomány, hogy kifejlesszen egy jó oltóanyagot. Viszont most már nagyon jók ezek a szérumok. Persze sajnos mindennek van kockázata. :( Én tavaly is beoltattam magam sima influenza elleni védőoltással és nincs semmi bajom. Sőt gyerek koromba is megkaptam mindig. Jól érzem magam, és soha nem lettem influenzás. De azzal kapcsolatban nincs tapasztalatom, hogy terhesen hogy hat a szervezetre, mert még nem voltam terhes.
2009. dec. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!