Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túlsúlyos kismamik! Akiknek...

Túlsúlyos kismamik! Akiknek szigorú súlykontrola van, kb. mit esztek egy nap? Minta étrendet adtak? Nekem nem adtak semmit. Kicsit ideges vagyok, hogy mit is egyek, hogy ne hízzak, de a baba is megkapjon mindent.

Figyelt kérdés
2009. dec. 2. 08:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Engem folyamatosan cs*szegetnek a súlyom miatt, mert folyamatosan hízok :( De semmiféle segítséget nem adtak, sem az orvos, sem a védőnő, hogy mit tegyek, hogy ne így legyen. Még csak tanácsot sem, hogy hova forduljak, mit olvassak.

Amit tehetsz: a neten keress rá a cukros kismamák diétájára. Ha azt követed, akkor nem hízol, de a baba is megkap mindent. Vagy ha megteheted, keress fel dietetikust.

Felejtsd el a cukrot, lisztet, tésztát, minden fehér lisztből készült ételt.

Én igyekszem nem hízni, de sajnos szépen fokozatosan megtörténik teljesen egyenletes tempóban.

2009. dec. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!Így igaz,felejtsd el a fheérlisztes kajákat!Egyél rozskenyeret(azt is mértékkel,max.2 szelet egy evéshez)!Vékonyan vajazva 1-1 szelet felvágottal,hozzá uborka(ez pl.nullkalóriás zöldség)!Megiszol hozzá 3 dl teát és várod a tízórait ami pl.egy joghurt 4-5 db keksszel:)Ebédre egyél egy tányér levest(lehetőleg tészta nélkül)és vmilyen főzeléket.Uzsonna lehet egy jó nagy alma vagy 3 dl gyümölcslé(rostos).Vacsora 1-2 szelet rozskenyér vajjal,főtt tojás karikával.Én pótvacsizni is szoktam esetleg egy kefírt vagy gyümölcsjoghurtot,almát,narancsot:)Szóval minimum 5-ször egyél keveset!Sétálj sokat a levegőn!
2009. dec. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!