Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkorának kell lenni egy 9...

Mekkorának kell lenni egy 9 hetes bébinek?

Figyelt kérdés
9 hetes terhes vagyok. Ma voltam uh-n, 16mm-es a picurkám. Az uh-s doktornő azt mondta kurtán-furcsán hogy jó-jó, de úgy vettem ki a szavaiból, hogy nagyobb is lehetne.
2007. okt. 9. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
17-24mm között kell k.b. lennie de lehet kicsit nagyobb vagy kisebb is az még nem katasztrófa. :)
2007. okt. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 24mm-es volt
2007. okt. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem hat és fél hetesen volt 12mm., de az elején mindig kissebbnek számolták, két hete viszont szedek vitamint és jobban elkezdett nőni
2007. okt. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 18 mm-es volt

2007. okt. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy hét alatt akár 10mm-t is tud nőni, és nem lehet tudni pontosan a foggantatás napját. Ezért lehet hogy a 9. hét elején volt ekkora lehet hogy a végén.
2007. okt. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én már rengeteg babával kapcsolatos információt letőltöttem az internetről. Magzati élet fejlődése, Pszichológia szerepe a terhesség folyamatában, várandóság alatti vitaminok és ásványi anyagok, tünetek és tippek hétről hétre, mit érez a baba.... Nagyon jók és sok segitséget nyújtanak. Szivesen elküldöm neked ill. más kismamáknak e-mailben. Csak jelezzétek. Cimem: szaszii@freemail.hu
2007. okt. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!