Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudtok ajánlani uszodát,...

Tudtok ajánlani uszodát, élményfürdőt?

Figyelt kérdés
Tudom nem ez a legfontosabb dolog,de eszembe jtott,hogy olyan szívesen úsznék(pancsikolnék) egyet,viszont félek a fertőzésektől.33hetes vagyok,problémamentes terhességgel(kopp kopp)tudnátok valami megbízható helyet?vagy inkább hanyagoljam a dolgot?
2014. jan. 3. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
33 hetesen inkább ne. Én 35 hetesen voltam egy ötcsillagos balatoni wellness szállodába, és a dokimmal előtte beszéltem, mondta, hogy ne menjek be a közös vízbe bármilyen ötcsillagos is a hely. Így én "csak" a vízbe lógattam a lábamat. :) A masszázsokat is kihagytam. De így is jó volt.
2014. jan. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én sem fürödnák babásan legfeljebb tengerben. mondjuk nekem eleve van hajlamom gombára. De sokan fürdenek terhesség alatt, én nem kockáztatnék egy ismerösöm aki uszóedző valószinüleg úszás közben kapott el felszálló fertözést. 21 hetesen megrepedt a burok a gyulladástól:(
2014. jan. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Meggyőztetek,inkább kibírom nyárig.:)
2014. jan. 3. 21:56
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jól döntöttél. :) Legfontosabb a gyermek biztonsága. :) (első voltam).
2014. jan. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én sem fürödtem egyáltalán ilyen helyeken,se Balatonba se sehol,pedig a legnagyobb melegben voltam 36 hetes.
2014. jan. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
eszembe nem jutott volna fürdőbe menni.
2014. jan. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én most nyáron voltam terhes, és volt pár kánikula idén. Az orvosom és a védőnőm is mondta, ha gondolom, nyugodtan fürödjek, jót tesz a nagy melegben. Én inkább nem kockáztattam, mert sajnos hajlamos vagyok a fertőzésekre.
2014. jan. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én fürödtem nyáron a Balatonban. Természetes víz elvileg oké, a fürdőkre viszont azt mondta a doki inkább ne. Illetve a védőnőm mondta, hogy vannak probiotikus tamponok, ha nagyon akarok, akkor azzal fürödhetek. Egyébként vannak sokan, akik uszodába járnak terhesen, semmi bajuk, de nekik is ezt ajánlják a biztonság kedvéért.
2014. jan. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én mentem! 32 hetesen egy wellness hétvégére a férjemmel. Indulás előtt két nappal voltam a dokinál,mondta,hogy a termálvizet kerüljem, de egyébként mehetek!
2014. jan. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Énis végig úsztam, terhesvizitorna...stb, aztmondták az egyik legjobb mozgásforma amit tehetek. Ha eddig nemvoltál hajlamos a fertőzésekre nem gond. Egyébként ilyenkor nem kell fürdőbe menni ahoz hogy gombát kapj, nagyon megváltozik a ph-d. A dokim mondta, hogy szinte az a csoda ha a 9 hónap alatt egyáltalán nem jön ki.
2014. jan. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!