Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek, hogy egyek naponta...

Mit tegyek, hogy egyek naponta legalább háromszor? Egyáltalán nincs étvágyam, ami rásegít a hányingerre és a rosszullétekre is.6 hetes vagyok. Mi segíthet? Mit egyek amitől legalább egy picit visszajön az étvágyam?

Figyelt kérdés
Amióta kiderült hogy terhes vagyok az étvágyam egyre csökken.Nagyon rosszul érzem magam egész nap alig eszek pár falatot.Ma már hánytam is,egész délelőt egy db Danoninót ettem.Étvágyam nem volt,de nagyon rosszul volta.Erőltetni se tudom.Olyan mintha egy gomboc lenne a torkomban ami nem engedi,hogy egyek.
2008. júl. 15. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam vele 6 hetesen. Csak a vajas vagy lekváros kalácsot tudtam megenni, mert ha nem ettem rosszabb volt. Ki kell tapasztalnod hogy mit kívánsz leginkább. Én 100 kajából 1-et kívánok még mindig. :(, de már jobb mint akkor. 9 hetes vagyok.
2008. júl. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseriteni de en 33hetes kismama vagyok,de en meg most is csak magamba eroltetek nemi kajat,mert mindig ehes vagyok,csak nem kivanok semmit,meg most is hanyingerem van,de nem annyira mint az elejen,es kb26hetesen hanytam utoljara.ma is alig ettem szinte semmit,de a baba sulya megfelelo,gondolom az elevittol.sokat sirok amiatt,h.ehes vagyok de nem kell semmi.33het alatt hiztam 7kg,de nemtom mitol.de neked meg biztos valtozik,mert nagyon az elejen vagy.
2008. júl. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát én leginkább a jó ketchup-ös milánóit,de abból már tegnap annyit ettem,hogy ma rá se birok nézni.Sok mindent kívánok,de csak addig még a kezembe nem kapom.Utána már nem is kell,mintha csak a szemem kíváná.
2008. júl. 15. 19:00
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is ma nagyon kiborultam és rengeteget sírok.De nagyon remélem ez majd változni fog.
2008. júl. 15. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!