Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mostanában sokat feszül a...

Mostanában sokat feszül a méhem! Ez baj?

Figyelt kérdés

Mostanában sokat feszül a méhem!Dokim tanácsolta emeljem a Magneb6-ot napi3x2 re és pihenjek többet. Tegnap menni is alig bírtam este, nagyon kemény volt az egész hasam. Őt legalább éreztem mozogni,de nagyon megijedtem.

Szerintetek mit tegyek? Van valakinek hasonló tapasztalata?

19 hetes Kismama


2008. júl. 15. 07:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a babád csinálja magának a helyet, és azért érzed. Tágul a méhed, és azért feszül. Én 16 hetes vagyok, de én is sokszor érzem.
2008. júl. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, ha a babád csinálná a helyet, nem az egész hasad keményedne be, csak egy része. Nekem is sokat keményedik sajnos a pocakom, ezért nekem nospát és diaphylint is kell szednem. Szerintem szólj az orvosodnak mindenképp, hogy a magnézium ellenére is keményedsz, mert az még korai.
2008. júl. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is keményedett a hasam, pedig szedtem magneB6-t (3*2-t). Olyan 17 hetesen kezdődött, és csak akkor lett jobb, ha pihentem (lekefüdtem). A dokim írt fel magnézium citrátot, és félidő környékén itthon kellett maradnom. Tovább nem tudtam húzni. A sok ülő munka sem jó, meg az sem, ha túl sokat kell rohangálnod. De azóta jól vagyunk.
2008. júl. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Van,hogy az egész hasam kemény és van(ez a több),hogy a méhem keményedik meg. Sokat hajolok és állok. Remélem ha napközben lefekszem az elég lesz!!!
2008. júl. 15. 07:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!