Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mért van az, hogy fiam nagyon...

Mért van az, hogy fiam nagyon sokat, és eröteljesen mozog? Sokszor fáj a hasfalam? állitolag ez kora szülést jelez?

Figyelt kérdés
ez oké,én örülök is neki,h sokat mozog,csak nem tudom,h ez jo e?csak azért,mert sok helyen azt olvasom,h 32 hét után,már kevesebbet mozog,mert kevés a helye.nekem ez forditva van,innentöl a legintenzivebb a babám.most 34 hetes vagyok
2009. nov. 26. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 32 hetes vagyok. Kb egy hete érzem azt, hogy nem kevesebbet, hanem máshogy mocorog mint eddig. A 28-29. héten már befordult, úgyhogy nem azért. Nagyon erőteljesen mocorog és néha 10 msp-ig is csak remeg a hasam, néha meg csak erőteljesen nyomja ki magát. Szerintem ez semminek nem előjele. De hátha a többiek okosabbak(-:
2009. nov. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy koraszülést okoz a sok mozgás. Én is úgy tudtam, hogy a 32. hét után nem mozognak már annyit. Az én kislányom ennek ellenére több órás fitness edzéseket művel, pedig már 39. hétben vagyok. Ennek ellenére még teljesen zárt vagyok. A hétvégén nem tudtam leállítani, annyira bepörgött, hétfőn csináltattam egy UH-t, mert féltem, hogy átfordult harántfekvésbe fejfekvésből, de szerencsére nem. Azóta is nagyon aktív, olyankor semmit nem tudok csinálni, csak feküdni. Az NST-m pl. most értékelhetetlen lett, mert annyit mozgott a baba. Ez nem jelent gondot, ne aggódj, inkább mozogjon sokat, abból nem lehet gond. Én is ugyanezen aggódtam a hétvégén, de aztán a szülésznő megnyugtatott. Szóval csak mozogjanak szépen és aktívan :-) Boldog babavárást!
2009. nov. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!