Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az Oscillococcinum-ot, orvos...

Az Oscillococcinum-ot, orvos ajánlotta már valakinek az infuenza megelőzésére?

Figyelt kérdés
Nem akarom beadatni a védőoltást a H1N1 ellen, erre gondoltam, hátha ez is használna valamennyire.
2009. nov. 26. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg nem okoz gondot mert homeopátiás készítmény,én se adatom be az oltást rengeteg vitamint és ehhez hasonló kélszítményt szedek.
2009. nov. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is ezt szedjük a férjem is és én is.Megelőzésre heti egyszer,állitólag ha kijött a betegség,mindennap kell szedni.3 hete szedjük,még nem voltunk betegek.15 hetes km.
2009. nov. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én is most hetente 1-szer szedem. Csak kíváncsi lennék, hogy az orvosok, hogy vélekednek erről, ajánlják-e, vagy felhívják-e a kismamák figyelmét erre a készítményre.

Kérdeztem a háziorvosom, de nem adott konkrét választ. Tudom ártani nem árt, de mennyit használ? Nem tudom összesen hány kismama van a körzetében, ahol lakunk, itt eddig csak 2-en adatták be a védőoltást H1N1 ellen.

2009. nov. 26. 16:31
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, nekem javasolta! :)
2009. nov. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is javasolta a mi körzetünkben van egy pár kismama de senkinek nem adta be az orvos.
2009. nov. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
igen ajánlotta a gyerek orvos ezt szedi a 10 hós babám, mellette én is + CEBION cseppet
2009. nov. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én orvosom a homeopátiás szerekre azt mondta szó szerint, hogy "valamiben hinni kell". Szóval nem ajánlotta, de nem is tiltakozott ellene. Én szedem vagy már két hónapja, sőt, ha úgy érzem, mintha náthás lennék, akkor egy kúrát megcsinálok (3X1 ampulla 6 óránként). eddig nem kaptam el semmit.

(28 hetes mami)

2009. nov. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a férjem és két gyermekünk is szopogatja megelőzés céljából. A nagy már iskolás, az osztály több mint a fele már volt beteg év eleje óta, ő nem. De eddig mindannyian megúsztuk.

38 hetes km

2009. nov. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!