Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hete terhes vaygok és...

8 hete terhes vaygok és szeretnék a párommal el menni strandra! De nem tudom hogy lehet-e?

Figyelt kérdés
Ezzel nem ártok a babának vagy nem kapok el valami fertőzést! Az a gond hogy nagyon nehezen viselem el a meleget!
2008. júl. 13. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Én is 8 hetes vagyok, és én is nehezen viselem a meleget, de nem tudnék soha megbocsájtani magamnak, ha az önzőségem miatt fertőzést kapnék és baja esne a babámnak. Szerintem gondold át. Az otthoni többszöri zuhany és a hűvös szobában tartózkodás is jól eshet a kánikulában.
2008. júl. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Szia én is járok strandra és eddig semmi bajunk nem lett ameddig zárt vagy lehet menni nyugodtan sőt az uszást ajánják is az orvosok üdv 29hetes kismama
2008. júl. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első 12 hét kritikus, én akkor még nem mennék, de a 13. héttől járhatsz nyugodtan akár kismamaúszásra is. Az mindkettőtöknek jó.
2008. júl. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is bírj ki még egy hónapot! Addigra kifejlődik a baba idegrendszere, ha egy esetleges fertőzés miatt kezelésre van szükség, akkor már nem lesz veszélyben.

2008. júl. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Szia! Strandra mehetsz nyugodtan, de a vízbe ne menj be szerintem. Az első trimeszter a legkritikusabb. Én sem mertem kockáztatni, aztán sajnos kinyílt a méhszájam, és azért nem fürödhettem. Ennek ellenére voltam a Balatonon, és más strandokon is, de míg a párom fürdött, én a parton ücsörögtem, és néha zuhannyal frissítettem magam.
2008. júl. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! Szép baba várást!
2008. júl. 14. 08:52
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kihagynám a helyedben! A baba most mindennél fontosabb! Barátnőm strandon kapott el egy fertőzést, 1 hétig kórházban volt! Nekem nem éri meg az az 1 nap pancsolás, hogy a babámmal történjen valami! 19 hetes kismama!
2008. júl. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! A dm-ben lehet venni speciális tampont, 4 db van egy csomagban, azzal nyogudtan úszhatsz. A termálvizet viszont kerüld. Ha teheted, inkább tengerbe, tóba fürödj és ne medencében.
2008. júl. 15. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Természetes vízben fürödjél, és ne medencében, és akkor nem kell tartanod a fertőzéstől. Szerintem legyél nagyon óvatos: bemész a vízbe, úszol, stb, de ne ugráljál, meg ilyenek...és ne legyél bent sokáig. A terhesség alatt a 20-30 fok közötti vízhőmérsékletet ajánlják...a hidegebb vízben felfázol...
2008. júl. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!