Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lettem, hová menjek...

Terhes lettem, hová menjek szülni, Győr vagy Sopron, a kettő között lakom?

Figyelt kérdés
Mindenfélét hall az ember Győr a dokik tudása jobb, de a higénia nem igazán, zsinóron megy a szülés, meg elég nagy a vonzáskörzete, gondolom sokan vannak ott, Sopronban kevesebb a szülés de jó doki? Nekem ott Rada Gábor ajánlották, szült nála valaki?
2013. dec. 13. 06:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Gyõrben dr. Nagy Zoltánt ajánlom, és nem fog zsinórban menni a szülés.:)

Szerintem a szakmai tapasztalat a legfontosabb, a többit meg valahogy túléljük. :)

2013. dec. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én Sopronba szültem, a Radához jártam maszekba, meg még sokan mások, és szépen kénytelen volt mindenki ügyeletesnél szülni,annak ellenére, hogy rengetegen megfogadták arra az időszakra, ő elment jópár hétre, és senki nem tudta hol van, a ővérek is mindig mást mondtak.

Soha többé nem szeretnék itt szülni, inkább mennék Sopronból Győrbe, vagy ki Ausztriába, de itt abban az időben, mikor én szültem nagyon nagy gondok voltak...

2013. dec. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló!!szerintem a higiénia is nagyon fontos, mert szerintem te sem szeretnéd, hogy valamilyen fertőzést elkapj ne adj isten a babád. Esetleg valami komolyabbat, akkor hiába a jó szakmai tapasztalat... Persze az is fontos.
2013. dec. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, nyilván az is fontos, de itt a vizesblokkok higiéniájára gondoltam, mert ha jól tudom, erre van leginkább panasz. Nyilván az ember megtesz mindent annak érdekében, hogy elkerülje a fertőzéseket (papucs, fertőtlenítő kendő, fertőtlenítő szappan).
2013. dec. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mosonmagyaróváron nem gondolkodtál?
2013. dec. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Én mosonmagyaróváron szültem két hónapja.

A higiéniával megvoltam elégedve. Egy-két orvos van aki nem szimpi. (akinél én is szültem pl.)Szülés után 3 héttel mehettem vissza mert a Doki hibázott valamit.(majdnem elfertőződtem) Erre az volt a válaszuk hogy évente előfordulhat egy-két ilyen eset. Hát ne forduljon elő egyszer sem.

A csecsemősök kedvesek egy-kettő kivételével.

És a nővérekkel is ugyan ez a helyzet.

De ez csak az én véleményem.

2013. dec. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is féltem, mert elég rossz dolgokat hallottam a győri szülészetről, de azt kell, hogy mondjam, teljesen pozitív élmény volt. Dokik, nővérek, mindenki nagyon rendes volt, pedig ügyeletes dokinál szültem, mert a fogadottamnak balesete volt. 1 negatívumot tudok mondani, az pedig a zuhanyzó/wc: gusztustalan, undorító, penészes. Egyes kismamák ráadásul ott dohányoznak. Szerencsére első nap délutánján sikerült vip szobába kerülnöm, itt van saját fürdő, meg amúgy is nagyon szép, igényes az egész.
2013. dec. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!