Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy pár napom van még, hogy...

Egy pár napom van még, hogy ne jöjjön meg és nagyon furcsa folyásom van, olyan mint ovukor, tojásfehérjés, de sűrűbb. Lehet ez baba jele?

Figyelt kérdés
Nektek milyen különös tünetetek volt nemvárt előtt? Sosem tapasztaltam még ilyet.. és folyamatos teltségérzésem van.
2009. nov. 22. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:
A folyamatos teltségérzés nekem is volt, feszült a hasam és kemény is volt, mintha meg akarna jönni, de mégis kicsit másmilyen volt. És a terhességem eleje óta hol sűrűbb, hol hígabb folyásom van. Szóval a jelek szerint akár baba is lehet... szorítok!! 26km
2009. nov. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is van esély a babára. Nekem semmilyen egyéb tünetem nem volt, csak ez a sűrűbb és több folyás.:)
2009. nov. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!