Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap töétöm be a 39. hetem....

Holnap töétöm be a 39. hetem. Eddig a méhszájam végig 3000 volt. Az utolsó vizsgálaton 2111 -et írt a kiskönyvbe. Ez a szám mit jelent? Mert azt mondta az orvos, hogy még mindig zárt a méhszájam és olyan mint a beton.

Figyelt kérdés
2009. nov. 21. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Akkor a két "kijelentése" üti egymást. Ha zárt vagy, és kőkemény, akkor még mindig 3000 vagy 2000 vagy esetleg 1000 lenél.

De a 2111 azt jelenti, hogy a méhnyak már megrövidült, és kinyilt a külső és belső méhszáj is 1 ujnyira.

2009. nov. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtál. Igen én sem értem, hogy akkor most ez vajon mit jelent. De kedden megyek megint a dokihoz akkor rákérdezek. Amúgy a héten is kedden voltam nála és nagyon fájt most ahogy megvizsgált. és még aznap este kijött belőlem egy nagy csomó takonyszerű nyálka, gondolom a nyákdugó, csak ilyen sárgás színű volt.
2009. nov. 21. 19:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én se nagyon értem ,hogy akkor hogy van ez,szerintem a kocsonyás valami az a nyákdugó lehetett,nekem még az sem ment el:S!Mikorra vagy kiírva kisfiút vagy kislányt vártok?

2009. nov. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia!

29.-ére vagyok kiírva és kislányt várunk. Első baba. És ti? Nagyon izgulok és olyan furcsa belegondolni, hogy pár nap mulva már a kezemben tarthatom. Hát kedden kiváncsi leszek mit mond az orvos.

2009. nov. 22. 19:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia mi Dec 7 -re várjuk a kisfiunkat,de remélem hamarabb meglesz:D!!!

Kitartás már nincs sok hátra és lassan láthatod a kis gyönyörű arcocskáját!!!!!Jó egészséget kívánok nektek könnyű szülést és sok boldogságot a babához!!!!

2009. nov. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én is minden szépet és jót kívánok nektek! Majd megírom hogy mi történt és mekorrák lettünk!

Addig is neked is kitartást és könnyű szülést!

2009. nov. 25. 19:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!