Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes vagyok, ha hanyatt...

9 hetes vagyok, ha hanyatt fekszem, vagy rosszul ülök általában jobb oldalt begörcsöl a hasam. Mitől lehet? Normális?

Figyelt kérdés
2013. nov. 21. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is 9 hetes vagyok, nekem olyan szokott lenn ha ülök itt a gépnél felhúzott lábbal vagy kicsit jobban be vagyok görnyedve olyan mintha izomláz lenne a hasamba, vagy begörcsölne. Kicsit furi érzés, de én nem gondoltam rá hogy ezzel baj lenne szerintem normális.:)
2013. nov. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ilyen pózokban van nekem is, illetve ha teljesen elnyúlva fekszem. Első babámmal ilyen nem volt.
2013. nov. 21. 19:14
 3/7 anonim ***** válasza:
méhed ilyenkor lenyomja a fő ütőeredet és nem kap a baba elegendő vért és oxigént.
2013. nov. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
mivan????
2013. nov. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó mit nem értesz? Szerintem érthető a kérdés :)
2013. nov. 21. 20:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ez így elég brutálisan hangzik, nem tudom elhinni. Ettől nem lesz baja?? pPfúúú
2013. nov. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 10 hetes vagyok, nálam egy hete ez van, de nem csak a hasam egyik oldala görcsöl, hanem az egész. Ha magasabb derekú nadrágot veszek akkor is. Sztem normális. Van bent egy gyerek :-D
2013. nov. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!