Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi van, ha nem megyek el a...

Mi van, ha nem megyek el a vérvételekre?

Figyelt kérdés
Most vagyok 27. hetes terhes. Eddig szinte az összes vizsgálatot kétszer vagy háromszor meg kellett csináltatnom, mert vagy elhagyták a vért, vagy a leletet, vagy nem tudták értelmezni, ezért kellett még egyszer mennem. Van fogadott orvosom, hozzá eljárok, de a vérvételekből, kötelező uh-kból elegem van. Toxoplazma vérvételen már 5-ször voltam, és még mindig nem tudom, hogy negatív vagy pozitív. Én ezt már nem akarom tovább csinálni. Úgysem derül ki, ha beteg, vagy ha kiderül, akkor is már tök mindegy ebben a korban. Inkább nyugodtan aludnék.
2009. nov. 18. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az orvosodat és/vagy a védőnőt, hogy mi van, ha nem mégy több vérvételre.
2009. nov. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A védőnő azt mondta, hogy toxoplazmára már nem kell mennem, de a többire igen. De én nem akarok.
2009. nov. 18. 20:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Pedig még lesz egy fontos vérvételed a hepatitis ellenőrzés... Nálunk volt a 32. héten... Vért meg a vasad miatt is vesznek, nehogy vészes vérszegénységed legyen, mert az a te életedbe is kerülhet, szüléskor elvérezhetsz. Nagyon idióták lehetnek ott nálatok a laborosaok, megértem, hogy már ki vagy bukva. De ha ez megnyugtat, nekem a terhességem alatt 18 vérvételem volt és 23Xvoltam fogorvosnál (fogszabályzom van), szóval nincs már sok hátra és nyugodt lesz a szíved, hogy te legalább megtetted a megtehetőt! Kitartást! :-)
2009. nov. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A cukor miatt is érdemes és azt hiszem kötelező a vérvétel.

Az még pár alkalom.

Nekem nem volt sok összesen 5-6.

De toxo-t nem néztek, nem szúrtak el semmit.

2009. nov. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36 hetesen is van egy nagyon fontos vérvétel és kenetvétel együtt, ezek eredményeit pedig szüléskor a kórházban elkérik tőled!!!
2009. nov. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem tudom mi van akkor, és meg is értelek, hogy elegedve, de (és most lehet nyers leszek) ezek a vérvételek nem érted vannak, a babádért kell menned, hogy szülés közben ne kapjon el tőled semmit, hogy ha nincs elég kálcium, vas, stb. a szervezetedben kettőtöknek, tudd pótolni.

Szedd össze magad, nyelj egy nagyot és tűrj :(

Bocs ha megbántottalak!!!

38h km:)

2009. nov. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Második gyerek. Az elsőt 1,5 éve szültem, a kórházban csak az uh-s leleteket kérték. Nekünk nincs hepatitis, csak az elején volt. Meg azt úgysem kaptam el, kitől?

Tudom, hogy elvileg a babáért van, mint az egész terhesgondozás. De azt hiszem a babának jelenleg nyugalomra van szüksége, ami a 16. hét óta nem adatott meg neki az idióta orvosok miatt. Toxo eredményem szeptember óta nincs, úgyhogy szerintem azért is felesleges az egész, mert az új vérvételek eredménye úgysem derül már ki szülésig. Ahogy ezek dolgoznak.

2009. nov. 19. 21:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!