Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes kismamak mozog-e a...

22 hetes kismamak mozog-e a babatok? Mennyire aktivak mostanaban a napokaban?

Figyelt kérdés
Nekem nem nagyon aktiv es elegge aggodom.
2009. nov. 17. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Múlthéten voltam dokinál pont ezért és annyit mondott hogy az idő elnyomja őket is. Amikor bekapcsolta az uh gépet akkor rúgott egyet én nem éreztem de a doki meg a párom látta is rá másnap este akkora bulit tartott hogy látni lehetett hogy hullámzik a hasam akkor érezte párom elöször Őt. Nekem akkor már 3 napja nem volt semmi érezhető mozgása. Még ma is csak egy két olyan ütése volt ami feltünt több nem. 24 hetes

2009. nov. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem nagyon aktív a babám,de mióta olyan sz... az idő azóta nem nagyon mozog.de azért nagyon remélem h minden ok vele.nálad?
2009. nov. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nalam is ugyan az a helyzet,megittam egy energia italt es egy kicsit ereztem ugy hogy most nyugodtabb vagyok picit de meg mindig tobbet vagyis erosebb mozdulatokat varok tole.Alig varom kibujon hogy akkor legalabb latom hogy szuszog vagy nem vagy mi van vele.Ez igy nagyon rossz mert fel stresszelem magam annyira hogy mar a siras hataran vagyok:(
2009. nov. 17. 18:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia első vagyok!


Ne sírj csak nyugodj meg! Amíg Őt érzed 1 nap egyszer kétszer legalább addig nincs baj. Tényleg elnyomja Őket is ez a szar idő! Ha kint lesz akkor már azért fogsz sírni mert Ő sír és lövésed se lesz hogy miért mert tisztába raktad kajázott stb... Mindig van miért idegeskednünk sajnos.

2009. nov. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

23+2 km vagyok. az en picurkam eddig nagyon aktiv volt, foleg ejszaka, de kb. szombattol nagyon lelassult es en rettenetesen aggodtam, meg ha neha erzem is a kis mocorgasat.

tegnep kiszurtam vele, mert megkivantam a kolat es utana tenyleg beindult, nem nagyon, de vegre olyan jo volt erezni!

amugy nekik sem minden nap egyforma, neha lustibbak, nem kene aggodni, de hat...

boldog babavarast!

2009. nov. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!