Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek kirepedezett a hasán a...

Akinek kirepedezett a hasán a bőr, az mivel kente hogy ne viszkedjen?

Figyelt kérdés
Egy hete kb. kezdett el csíkosodni a hasam,majd hírtelen annyit nőtt hogy kirepedezett a bőr.És nemtudom mivel kenjem.A milupás krém nemjött be nekem.30 hetes kismama
2009. nov. 16. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan még nem repedezik, de a védőnő azt mondta, hogy ha elkezdődik próbáljam meg babaolajjal kenni. 30+2 hetes kismami
2009. nov. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én kenegettem mindenféle olajjal, krémmel, de nekem sajna semmi nem vált be. Talán még a glicerines kézkrém volt az, amitől kicsit enyhült a viszketés egy darabig. Az én pocakom is hirtelen nagyon sokat nőtt, és csak egyre csúnyább rajta a bőr, és egyre jobban viszket... :(

Úgyhogy én is várom a további jó ötleteket!

2009. nov. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szia !én babaolajjal kentem eddig,most meg körömvirágkrémmel.az utóbbi sztem nagyon jó.eddig nagyon száraz voltam ,és viszketett a hasam.esténként jól bekenem vele,és sokkal simább lett a bőröm,már nem is száraz.ajánlom.

24 hetes kismama

2009. nov. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
aki hajlamos ugysem tudja elkerülni a csikokat.az utolsó idökben fog csíkosodni mert a baba akkor szedi magára a legtöbb zsirt és hirtelen menö a pocak is.nekem 35-36 hétig nem is volt bajom,most meg bizony vannak csíkjaim,és viszketnek is.de nekem ez a legkevesebb.kellemes baba várást mindenkinek
2009. nov. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem még nem repedezett ki, remélem nem is fog, de a bőröm viszket. A karomon is, a hasamon, a csípőmön, combomon, fenekemen kenem babylove dm-es terhességi csíkokat megelőző krémmel. VAn belöle olaj is. A viszketésre nagyon jó! Remélem a csíkokra is. :)
2009. nov. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem akarok senkitsem elkeseríteni, de én az utolsó hetekben repedtem ki, pedig használtam Milupát, aztá dm olajat, avonos krémet de semmi nem hatott már előtte is viszketett pedig repedésem se volt! Az utókezelések sem értek semmit! :( De van egy egyéves gyönyörű kislányom akit a strandon magamelétartok és nem látszódnak a csíkjaim! :))))
2009. nov. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
39 hetes vagyok még nincs csíkom,de szerintem akkor már késő kenni, ha már vannak.Én a terhesség elejétől kenem napi 3szor,sima DM-es terhességi csíkok elleni krémmel.
2009. nov. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!