Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes vagyok, és nagyon...

9 hetes vagyok, és nagyon ideges! Mindenki szabadságon van! Hogyan látnak így el?

Figyelt kérdés
Az orvosomhoz legközelebb aug 15-én megyek, előtte jún 30-án voltam. Védőnőnél még egyáltalán nem voltam, mert a legelső időpont amikor fogadni tud aug 5. Aggódom, mert szeretném látni hogy minden rendben van-e. Legutóbbi UH-s képem 6 hetes korából van, de én csak akkor tudnék megnyugodni ha most is lenne róla kép! Mit tehetnék? Menjek kórházba? Idegeskedni nem akarok, de mégis...
2008. júl. 8. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha nagyon ideges vagy miatta, akkor menj el ahoz a dokihoz, aki helyettesíti a te dokidat....Szerntem bármelyik kollegája köteles megvizsgálnia.


Védőnőnél ugyanez a helyzet, ha szabin van, akkor menj a kolleganőjéhez. Én amúgy 12 hetesen mentem először védőnőhöz.


Uh: Ha anyagilag megteheted, akkor menj el magánuh--ra Én ide jártam és nagyon meg voltam velük elégedve: www.4dgenesis.hu



Dia

2008. júl. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ne légy ideges, csak ártasz a picinek vele. Miért gondolod, hogy baj van? Szerintem semmi okod rá, biztos minden rendben. Szerintem pont elég a kötelező uh-kon részt venni és mellette 4d-re elmenni, nem kell feleslegesen aggódni! Boldog babavárást:-)
2008. júl. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
elég távoli időpontokat írtál! próbáld elintézni, hogy előbb mehess. a védőnő nem is annyira fontos, de a doki a vizsgálatok miatt igen.
2008. júl. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

van kiskönyved? ha nincs, érdemes lenne minél hamarabb elintézni.

a 12. heti KÖTELEZŐ uh-ra mikor mész? aug. 15-én már késő, nem?

2008. júl. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A 12,. heti genetikai uh-ra (tarkoredo meres!!) nagyon fontos, h lasson orvos!
2008. júl. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nincs kiskönyv se, védődő mondta hogy bocs, csak akkor tudlak fogadni, majd akkor adok. ő már helyettesít valakit, úgyhogy máshoz nem tudok menni.

igen, a bajom hogy amikor orvoshoz mennék legközelebb, akkor 15 hetes leszek, és én is kicsit későnek gondolom...

2008. júl. 8. 20:24
 7/8 anonim ***** válasza:

Én egysezr azt hallottam ,hogy ha nem vagy megelégedve a védőnővel akkor kérhetsz másikat .Állítólag.na most itt az a nagy helyzet,hogy a védőnőnek nem kell tudni róla,hogy te mikor mégy orvoshoz,de a kiskönyvre szükséged van.Sztem nem teheti meg ezt veled nem sok idő kiállítani azt,neked kellenek a pecsétek a vizsgálatokról bele nem beszélve arról is,hogy ekgra is menned kell majd.Meg fogászatra,meg meg kell,hogy legyen min.a 4pecsét majd,és a munkáltatónál is akkor vagy védva ha van kiskönyved.Kérdem én ha nincsen helyettesítője akkor ki megy ki a kisbabáihoz..vagy ha baj van valamelyikkel,hogy segít.sztem kell lenni helyettesítőnek.Én becsattognék a védőnői szolgálatba és közölném,hogy szükségem van a kiskönyvre.Kiatlálnék valamilyen indokot,pl az orvos kéri.És sztem valaki kiállítjamajd.Én tuti nem hagynám annyiban.Ha a dokid szabin van akkor is kell lenni helyettesítőnek.A 12heti uh-t meg kellidőben csináltatnod ahhoz beutaló kell!!!

Amúgy 4ds re elmehetsz ha meg akarsz nyugodni,de amúgy sztem semmi baj a picivel,hidd el ő nyugiban van ott és elvan mint a befőtt.Növöget:)39hetes pocakos

2008. júl. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a 12. heti uh-t ne szalaszd el! fontos vizsgálat és csak a 11-13. hét között ad hiteles eredményt! később nem jó!
2008. júl. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!