Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire jó az a gátmasszázs...

Mire jó az a gátmasszázs olaj? Most hallottam róla először. Hol tudnék ennek jobban utánanézni?

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék a használatával kapcsolatos tapasztalatokra is.
2008. júl. 8. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
segítségével elkerülhető a gátmetszés. írd be a keresőbe, sok mindent fogsz találni róla.
2008. júl. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2008. júl. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Beírod google ba ,hgy gátmasszázs és egy csomó dolgot tudsz meg róla.Amúgy elvileg a 36héttől kell használni az olajatés ez segít annyira,hogy lehet nem kell vágni vagy nem repedsz szét.Én vettem weleda gátmaszázs olajat,dm-ben vagy gyógynövényesnél tudsz venni...nálam azért nemigazán jön be,mert el sem érem az adott területet már,hogy bemasszírozzam rendesen..szval ha van segítséged akkor jó ez sztem.Amúgy sztem ez sem garancia arra,hogy nem fogsz repedni..sztem ez is alkatfüggő mint a terhességi csikok..én azt is kentem mégis tele vagyok csíkkal.39hetes kismama
2008. júl. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én úgy olvastam nem magát a gátat kell masszírozni, amit egyesek csinálnak, hanem benyulni a két kezed két ujjával a hüvelyedbe és széthúzogatni finoman, h táguljon. Amikor olyan rugalmas már, h befél 5 ujjhegy, akkor kétnaponta kell csinálni, amíg el nem éri a centi (ez a baba fejének 2/3a). De ehhez sztem kell intimtorna, mert elég gáz, ha a hüvely csak úgy minden nélkül olyan tág, h belefér az öklöd. Jó most sarkalatos voltam, de akkor is...
2008. júl. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
el nem éri a 7centit:-) bocs
2008. júl. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!