Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4D ultrahang? Pesten hol a...

4D ultrahang? Pesten hol a legprofibbak és hol a legjobbak a képek dvd felvétel?

Figyelt kérdés

Irnátok árakat is és tapasztalatokat?.-)

Előre is köszönöm.

"Váltani szeretnék"mert voltam egy helyen a 16 hetes gyönyörű volt kedves a csaj.A második alkalommal 20 hetesen el volt mosodva valami gond volt a felbontással meg nem voltak szép a képek a dvd n nrm lehetett kivenni semmit csak a 2d seket.és ezért fizettem 15 ezret.Holott tudta a csaj hogy valamit elcseszett..A másodiknál másik csajszi volt...ugy döntöttem hogy igazi szép képeket és dvd t szeretnénk 30 hetesen és jó helyre szeretnénk menni mivel arra nincs pénzünk hogy minden nap más helyre menjünk nézelődni hol lessz a jo...Köszönöm.


2009. nov. 14. 07:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem bizti, hogy a csaj cseszte el, mert minél nagyobb a baba, annál rosszabb képeket lehet róluk csinálni, mivel egyre kevesebb a magzatvíz és az UH csak akkor tudja szépen elkülöníteni a baba szöveteit, ha magzatvíz veszi körbe. Ha pl két szövet összeér, akkor nem tud képet csinálni, csak egy nagy paca lesz az egész. Én amikor voltam, panda maciról kaptam képeket, mert a kisfiam végig fogta a fejét, takarta a szemeit, így azok nagy fekete pacák lettek a képen. Nem a dokinak meg a gépnek a hibája volt.
2009. nov. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A Bolgárkerék utcában voltam 4D-uh-on, nekem nagyon jó tapasztalataim vannak róla. Más vizsgálatokat is csináltattunk ott. Amit a doki lát, azt egy nagy plazma tv-n követheted Te is, és közben mindent el is mondanak. Kb. fél órát moziztunk! És valóban, én itt döbbentem rá, mekkora különbség lehet az uh-os készülékek között.

Én 10 000 Ft-ot fizettem, de azért mert máskor is jártam már ott. Telefonon megmondják, mennyibe kerül egyébként, és időpontért is idejében kell telefonálni.

2009. nov. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Igen sok a különbség a gépek közt és nem mindegy hogy pl én 40 percre fizettem a csajszi 20 percet mondott és végül 12 lett belőle mert azt ondta alszik hagyjuk ezért is keresek másikat.

2009. nov. 14. 12:39
 4/6 anonim ***** válasza:

A 4d genesist sivbol ajnlom, rosszat meg soha nem hallottam roluk.

Profik, kedvesek, precizek, szep a rendelo, nem sietnek, jo a gep, szepek a kepek, szoval maximalisan elegedett voltam veluk (jet terhessegnel voltam mar ott).

www.4dgenesis.hu

De neten rengeteg vlemenyt talalhatsz eroluk forumokon.

2009. nov. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Esetleg megpróbálhatod az Istenhegyi géndiagnosztika központot is.Mi ott voltunk és mindkétszer kb 30 perc volt az ultrahang,nagyon alaposak voltak,és kaptunk felvételt és képet.Addig próbálkozott a doki a kép készítésével amíg a babónk rendesen látszott.Midig eltakarta magát!Ha érdekel akkor megírom a címet és telefonszámot!

Az árak 2 éve az első kombinált teszttel együtt 28000ft a második genetikai szűrés 14000volt ha jól emlékszem!

2009. nov. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok!Ja és elfogadják ha van az egészségpénztár kártyát is!
2009. nov. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!