Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyenek ezek az UH-eredmények...

Milyenek ezek az UH-eredmények, és mit jelentenek?

Figyelt kérdés
Tojásnyi grav. uterus, szabályos intrauterin petezsák és szikhólyag, GSD: 10 mm, Grav.S.4.
2009. nov. 12. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez egy teljesen jó eredmény :)

Tojásnyi méretű a méhed, szabályos petezsákban 10 mm-es embrió van, 4 hetes vagy.

Gratulálok, boldog babavárás:)

2009. nov. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem az embrió 10 mm-es, hanem a petezsák! De ez így normális 4 hetesen!
2009. nov. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A 10 mm-es embrió 7 hetesnek felel meg!
2009. nov. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: ezt úgy értettem, hogy nem az embrió a 10 mm-es, hanem valószínűleg a petezsák. 4 hetesen még nem lehet embriót látni, márpedig te a lelet szerint 4 hetes vagy.
2009. nov. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A 4 hetes mit jelent? Befejezett 4. hét (tehát 4+x nap), vagy a 4. hétben vagyok valahol (3 hét + x nap)?

A görbém ilyen, szóval fogalmam sincs, mikor jött össze.

2009. nov. 12. 12:18
 6/9 A kérdező kommentje:
Lemaradt a görbe: [link]
2009. nov. 12. 12:19
 7/9 A kérdező kommentje:
Szóval igazából 27-28-ra nem vártam a mensimet. Eddig szabályos 27 napos ciklusaim voltak, és mindig 13 napos volt a luterális szakasz. Most akkor akkor estem okt. 22-27 között estem teherbe, amikor már meg kellett volna jönnie? De akkor meg hogy lehetett már 3 tesztem olyan hamar?
2009. nov. 12. 12:21
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja, 3 napja, azaz hétfőn voltam dokinál, akkor még semmit sem látott, csak 16 mm-es folliculust az egyik petefészekben. Szóval az tuti, hogy nagyon későn fogant, és nem pedig időben és nem fejlődik. Hű, ezt kicsit megbonyolítottam.
2009. nov. 12. 12:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát én a görbékhez nem értek, így azt nem tudom, mikor foganhatott a baba, majd ha már az embriót is látja a doki, viszonylag pontosan meg tudja határozni a korát. A Grav. S. 4 jelenthet pont 4 hetes terhességet is, illetve 4 hét + x naposat is. Ez dokitól függ. Nekem az egyik doki mindig úgy írta: x hét + x nap, a másik csak annyit, hogy x hét (amit már betöltöttem). Tudom, rossz ez a bizonytalanság, de 1-2 hét múlva többet fogsz tudni!
2009. nov. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!