Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5hetes terhes vagyok! Ma...

5hetes terhes vagyok! Ma reggelre barna folyásom lett. Ugye nincs semmi baj? 11-én megyek dokihoz.

Figyelt kérdés
2008. júl. 7. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is így jártam az 5. héten. Elrohantam nődokihoz, megultrahangoztak, kaptam gyógyszert és 3X2 MagneB6-ot és ágynyugalomat írt elő a 12. hétig. Azóta volt még egyszer.

Azt olvastam, hogy aaz 5. hét környékén előfordulhat vérzés, de pihenni kell vele sokat.

2008. júl. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne várj 11-ig! Azonnal menj el a dokidhoz! Én is így jártam, nálam már a petezsák is szabálytalan volt(úgy tűnt megkezdődött a vetélés), így hormont kaptam, szigorú fekvésre ítéltek, és ma már a 19. hétben járunk :)))

Nem ijesztgetni akarlak,mert lehet ártatlan dolog is, de lehet gond is, amit meg lehet előzni, ha időben lépsz!!!

Szorítok nagyon Nektek!

Üdv.

2008. júl. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia!Ez nem is olyan egyszerű mint,ahogyan tűnik.Röviden,tömören elmesélem.jún.11-én megjött a mesi.tartott 5 napig.Majd vérezni kezdtem/alvadt vér jött belőlem/ jún.22-én.Elmentem 23-án dokihoz kézzel megvizsgált azt mondta hormonzavar.Görcsöltem+fájt a derekam elmentem 27-én másik dokihoz Ő közölte velem,hogy 4 hetes terhes vagyok.Meglepődtem/szeretnénk babát csak a megjött mesitől/.Azt mondta 50%-ék esélye van,hogy megmarad írt gyógyszert duphaston-t.Ezért kell 11-én visszamennem,hogy megnézze megmaradt-e,szeretnénk nagyon.A remény hal meg utoljára.Azért köszi a válaszokat.
2008. júl. 7. 14:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!