Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes terhes vagyok....

17 hetes terhes vagyok. Keményedik a hasam:magne B6 és pipolphen kombinációját szedem. Van pozitív tapasztalat?

Figyelt kérdés
14 hetesen kezdett keményedni a pocak.Ő a harmadik babám.A dokim azt mondta pihenjek és ne csináljak semmit.A pipolphent azért írta fel,mert ez nyugtatja a vegetatív idegrendszert.Még nem érzem a hatását(leszámítva,hogy kóválygok és kiszáradt a szám).Valakinek segített?Mert nekem ugyanúgy keményedik a hasam.
2008. júl. 5. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Kismama ismim nemreg szult, o is ezt szedte, neki seigtett, h a 4
2008. júl. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a fele lemaradt :) szoval neki segitett, h a 40. hetig egyutt maradjanak.
2008. júl. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Phipolpen nekem semmit sem ért ! Nem írtad mennyi magne b6-o szedsz ? Én ilyenkor 3x2 veszek be egy nap és nagyon sokat használ . A Phipolpen régen volt divat ,ha egy mód van rá ne szedd be ! Nekem maximálisan bejön a 3x2 szem magne b6 !!!

Jó fej a dokid , pihenj 2 gyerek mellett....

Sok sikert Nektek!

17 hetes Kismama:)

2008. júl. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyenlőre 2x1 magne B6-ot szedek.Azt mondta a doki azért ennyit,hogy lehessen emelni az adagon.Ebédhez még megiszom egy pezsgőtablettát :)De így is keményedik :(
2008. júl. 6. 09:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok . Pláne ha a dokid is mondta emelheted az adagot akkor nyugodtan vegyél be napi 3x2 szemet . Ne kell napokig szedned ! Én max 1-2 napig szedem az emelt adagot és visszaállok a napi 3x1 szemre !!
2008. júl. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!