Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A baba hány hetes koráig...

A baba hány hetes koráig képes felszívódni?

Figyelt kérdés
és hány hetes kortól van az hogy ha elhal a baba már meg kell szülni? (leghamarabb)?
2008. júl. 5. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Ikerterhességnél fordul elő, hogy az egyik magzat akár a 12.hétig is jelen van, de fejlődöttség hiányában felszívódik..viszont, ha a magzat fejlődőképes , akkor nem szívódik fel, hanem ha elmenne akkor vetélés következtében, illetve a 12. hét után már olyan nagy lehet,hogy meg kell szülni, előtte művileg el tudják távolítani..

Miért kérdezel ilyet?

2008. júl. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A 12. hét után is csinálnak még abortuszt,ha olyan indoka van, de ált.ban a 20. hét után már meg kell szülni.

Felszívódni sajnos egy baba is tud, de szerencsére nem ez a gyakori,ettől nem szabad félni,és egy manó ált.ban a 4.-6. hét körülig tud felszívódni.De ugye nincs baj?

2008. júl. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem januárban az egyik barátnőmnek 13hetesen meg kellett szülni fejlődési rendeleneség miatt,12hétig veszik el ugy tudom
2008. júl. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nincs semmi baj csak kíváncsiságból kérdeztem. Köszönöm a válaszokat
2008. júl. 6. 09:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!