Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek kinyilt a méhszáj,1121...

Akinek kinyilt a méhszáj,1121 az érték. Most 32hetes vagyok. Ettöl független még van esélyem végig kihordani a babát?

Figyelt kérdés
ugy értem,h nem biztos,hogy tovább nyilik a méhszáj?föleg,ha kimélem magam,bár eddig is kiméltem magam.az hogy a baba feje,már lennt van,az tovább nyithatja?
2009. nov. 9. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem rendes fájásokkal indult be a szülés a 31.héten!

Csak úgy engedtek ki a kórházból,h szigorú fekvés!

Nagyon be voltunk sz@rva,így még főzni sem hagytak,takarítani sem!De a 34.héten voltunk uh-n és 3 kg-ra becsülték a kislányom,na én onnantól nyugodtam meg,és megcsináltam a szobáját,mostam vasaltam!38 hetes vagyok!

Vigyázz nagyon magatokra,annyit pihenj amennyit csak tudsz,és semmit ne emelj!!!!

Drukkolok nektek!Nagyon!!!

2009. nov. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Még túl is hordhatod a babát:)

Ez az 1121 fura.. A középső 2 ujjnyi, a többi meg 1??? ilyen nincs. Vagy 1111, vagy 1222.


Előző terhességemnél a 20.héttől nyíltam, riogatott is a doki a koraszüléssel. Na, a 41.héten úgy indította a babát kifelé:) Pedig én abszolút nem pihentem...



Most a 8. héttől 1110 a méhszájam. Az ügyeletes a kórházban azt mondta, bármikor beindulhat a vetélés, készüljek fel rá. Nos, a 38.hétbe léptem tegnap. Nem pihentem, mert a kisfiam mellett nem lehet:)

Valószínű most is túlhordom majd:)


Nyugi!!! Szedj magnesii citricit a 36.hét végéig, így addig simán kihordod, De lehet hogy mégtovább:)



Minden jót!

2009. nov. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!