Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes kismama vagyok. A...

21 hetes kismama vagyok. A kiskönyvembe ezt irta az orvos: Sy-Fu távolság Fk/1. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2008. júl. 5. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy az egy mit jelent, de a sy: symphysis azaz a szeméremcsont, a FU a méhed fundusa, azaz a teteje!tehát a közte lévő távolság, csak nem tudom mi az 1, milyen mértékben adják meg.
2008. júl. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2%
Nem értelek benneteket,állandóan ilyen kérdéseket tesztek fel hát honnan tudná ezt egy másik terhes nő,ott voltál a dokinál hát mi a francér nem kérdezted meg,hazamentél le a gépelé és majd azt hiszed itt megtudod,attól hogy valaki terhes még nem okos,főleg az első terhesek.
2008. júl. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ezt én sem tudtam , de megkérdeztem a védőnőmet és az azt jelenti hogy 1 ujnyival van a köldököd felett a méhed legfelső része.
2008. júl. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak üzenem hogy a kiskönyvemet csak a vizsgálat után adja oda a doki és csak utána szoktam megnézni hogy mit irt bele. Inkább ne irjon ha nem tud segiteni!! A többi választ meg KÖSZÖNÖM!!
2008. júl. 5. 14:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!