Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 hete azt tapasztalom, h...

2 hete azt tapasztalom, h pisilés után,ha megtörlöm,ilyen nyúlós sárga jön ki a hüvelyemből elég sok, de napközben nincs folyásom sem. Mitől lehet ez nálam?

Figyelt kérdés
A méhszájam 1 ujjnyira van nyitva.Vajon mitől lehet ez?Talán,h készülődik a szülés?37 hetes kismama
2008. júl. 5. 09:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Huh képzeld nekem ma volt pont ugyaniylen először, és 2 hete még zárva voltam, lehet, hogy nekem is kezd nyílni és jön a nyákdugasz, tegnap pl. már a pocakom is fájdogált. Persze még a hétvégét szeretném kihúzni, mert anyósék is elutaztak, plusz a szülésznőm is, és mondta, hogy bármi van telcsi, mert kell 2 óra neki, míg felér kocsival Pestre. Kedden megyek dokihoz és ha addig nem szülök, akkor megírom neked, mi van a méhszájammal, kíváncsi vagyok én is nagyon!!!!!én a 39-iket kezdem hétfőn
2008. júl. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!