Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye van baba? 03-án csináltam...

Ugye van baba? 03-án csináltam egy tesztet! Picit halványabban, de látszott a második csík is! Ma reggel megint csináltam, és egyáltalán nem volt erőssebb? vagy korán csináltam?

Figyelt kérdés
2008. júl. 5. 06:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az mindegy, hogy halvány, vagy erős csík van e. Én is csináltam 3 nap alatt 3 különböző tesztet, és mind a hármon nagyon halvány csík lett csak, most vagyok 19 hetes terhes. Gratulálok:)
2008. júl. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem a nagyon halvány csikból, van egy 2 hónapos babóm!!
2008. júl. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Örülj én ne azon agyalj, hogy milyen halvány...:-)Gratulálok!:-)És tedd el emlékbe, nekem is megvan mindkét halvány csíkos tesztem. 6 hónapos kislány anyukája.
2008. júl. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is nagyon halovány lett, nem is voltam biztos benne, hogy ott van az a bizonyos második, gondoltam, a szemem káprázik csak. Aztán elmentem dolgozni, este hazaértem, megnéztem és még ott volt! Sőt, ahogy kiszáradt, picit erősebben látszott. Eltettem én is emlékbe, most pedig 22 hetes pocakosan már nagyon várom az eredményt:))

2008. júl. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!