Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kihúzhatom még kicsit, mi a...

Kihúzhatom még kicsit, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

keddenként töltöm a heteket tehát most vagyok 36+3 hetes km

Első babám toxémia miatt koraszülött lett,35. hétre.

Sürgősségi császár lett.

Most 29-re vagyok kiírva,de 21-én programozott császár lesz,ha addig nem történik semmi.Azzal nem is volt gondom,mert végülis az már 39. hét .

Tegnap viszont voltam vizsgálaton.Már 20. héttől vizesedek,keringésre két gyógyszert szedek,2 hete vérnyomásom is maga volt és Dopegytet kaptam.

nst rendben,baba méretei rendben vannak,szívhangja keringése is

a vérnyomásom magasabb volt tegnap megint,és volt fehérje a vizeletben

méhszáj tejesen zárt(ami nyilván császár szempontjából mindegy de doki azt mondta jobb volna ha magától szeretne kijönni,úgy jobban alkalmazkodik)

becsült súlya kb 2500-3000 g jelenleg

méhlepény első fokban érett C:2000

jövő héten kedden töltöm 37-et,szerdán labor,csütörtökön újra megyek dokihoz,a laboreredménytől függően,azt mondta ha gáz van előrébb hozzuk,de jobb volna ha maradna még

ja és 71 kgmal kezdtem most vagyok 92(nagy része víz)lábaim mint a beton,kezem arcom is dagad,pocim állítólag ment lejjebb valamicskét,ez olyanok mondták akik ritkábban látnak

első babám PIC-en volt,most semmiképp nem szeretném h nem lenne mellettem,velem,de azt sem hogy valamelyikőnkkel baj legyen



2013. okt. 4. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Jól értem, hogy mindhárom tünete megvan már most is a toxémiának (magas a vérnyomásod, fehérje van a vizeletben és vizesedsz) és csak egy hét múlva fog újra orvos látni? Nekem ez fura. Legalább méred otthon a vérnyomásod? Nézed tesztcsíkkal a fehérjét a vizeletben?
2013. okt. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen mérem itthon a vérnyomásom,itthon jó 133/69 volt ma reggel,ott volt 142/96 per volt magas,fehérjét múlt hét szerdán nézte labor akkor még nem volt,most stikszel mutatta dokinál a fehérjét
2013. okt. 4. 11:20
 3/3 A kérdező kommentje:
első tartományban volt,fehérje
2013. okt. 4. 11:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!