Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha szedem a Duphastont, és...

Ha szedem a Duphastont, és mégsem vagyok terhes, vagy nem élne a baba akkor megjönne a mensim?

Figyelt kérdés
Minél többet olvasgatok itt, annál több problémát gyártok magamnak. 30-án kellett volna megjönnie, de nem jött. Teszteltem két igen-igen halvány +. Felhívtam a dr.-t, azt mondta azonnal menjek, mert ad gyógyszert. Megvizsgált, de nem UH-al, mert az még nagyon korai lett volna, így csak kézzel és azt mondta zárt a méhszáj, kaptam Duphastont az előző vetélés miatt. Mi van, ha csak azért volt pozitív a teszt, mert elkezdődött a terhesség, de beágyazódni nem tudott és nem is vagyok terhes, csak most esetleg a gyógyszer miatt nem jön meg. Tesztet hiába is csinálnék, mert biztosan pozitív lenne a gyógyszer hcg tartalma miatt. Vagy rosszul gondolom, van értelme tesztelni, nem hcg hormont tartalmaz, vagy annak a termelését segíti? Már egészen meg fogok hülyülni. Valaki nem volt hasonló helyzetben? Ha tudtok segítsetek, mert már minden rosszra gondolok.
2008. júl. 4. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A Duphaston a beágyazódást, megtapadást segíti én úgy tudom. Szerintem attól még hogy szeded, de nem vagy babás megjött volna. Szedd a gyógyszert és 6 hetesen menj vissza az orvoshoz, akkor már meg tudja állapítani a terhességet. Sok sikert.

2008. júl. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
23-án megyek ultrahangra, de én addig megbuggyanok.
2008. júl. 4. 20:38
 3/4 anonim ***** válasza:
menjél elöbb megmondod a dokinak nem tudsz várni addig,én is csináltam ilyet
2008. júl. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nálam ugyanígy kezdődött.Nagyon halvány + és elmentem dokihoz!Nálam csinált ultrahangot és ott volt az üres burok letapadva!Felszívódott a baba!Megcsináltam a duphaston kúrát.Még mindíg nem jött meg!Ha mégsincs babám akkor gyógykaprás!Kérd az ultrahangot,mert amíg nem látod a saját szemeddel,addig nem fogsz megnyugodni!
2009. ápr. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!