Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes kismama vagyok. Az...

29 hetes kismama vagyok. Az utolsó ellenőrzéskor az orvos 1 kg-ra becsülte a babát. Nem kicsi? Valamint, hogy kevesebb a mgzatvizem. Mi okozza, vagy okoz ez valami bajt?

Figyelt kérdés
2008. júl. 4. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha egyszer-egyszer kevesebb a víz egy kicsit az nem jelent bajt, az orvos úgyis nyomon követi,és szól ha aggódni kellene,de szerintem itt nem erről van szó,nálunk is volt ilyen eset,legközelebb meg normális volt teljesen a magzatvíz.

A súlyra meg hát nem minden baba egyformán fejlődik,és még igencsak van ideje hízni,és ha nem 4 kg-al szülsz,csak 3-al,az neked is jó-hidd el az orvosok szólnak ha valami nem lenne jó.Bízz!Boldog babavárást!

2008. júl. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még annyit hogy nem egy ismerősömnél Uh 1 kg-ot tévedett(annyival nagyobb volt a baba).
2008. júl. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
-az elso terhessegemnel volt ilyen problemam ami 28 hettol kezdodott. keves volt a magzatvizem es azzal ijesztett meg a nogyogyaszom hogy nem lassa egyik vesejet a babanak.ilyen esetben szokott keves lenni a magzatviz.vegul kiderult hogy szivargott,de olyan keves mennyisegben hogy eszre sem vettem a fehetfolyas mellett.vegul egy honappal hamarabb 36 hetre megcsaszaroltak es kivettek az ep egeszseges kislanyomat ,2.650kg volt. hetente megfigyeles alatt votam 28 hettol. nem akarlak megijeszteni ezzel ,de az orvosok tudjak mit kell tenni.egy 29 hetes kismama.minden jot.
2008. aug. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!