Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes terhes vagyok, és 2...

24 hetes terhes vagyok, és 2 napja kicsi rúgásokat érzek az előző napokhoz képest. Normális ez?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat.
2008. júl. 3. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is a 24. hétben vagyok és nekem sem minden nap intenzívek a rúgások, volt nap, amikor alig éreztem, és aznap pl. nagyon meleg is volt. Akkor van gond, ha már napok óta nem vagy alig érzed a babát, szóval nyugodj meg, biztos nincs gond, csak lehet, hogy most a nagy meleg miatt ő sem olyan aktív.
2008. júl. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne aggódj,csak lusti a kis drága.Én 28 hetes vagyok,de van,hogy én egész nap nem érzem a manócskámat,és ez általában akkor szokott lenni,ha időjárásváltozás lesz.Ő az én kis időjósom.Ne aggódj.Úgy ahogy mi,ő is elszokott fáradni,és akkor nem ficánkol.Az a lényeg,hogy azért érezd.

Minden jót nektek

2008. júl. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Aranyosak vagytok!!Meg nyugiztam akkor,mindig túl aggódok mindent:))Nagyon szép baba várást nektek!Szíjasztok
2008. júl. 3. 18:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!