Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valaki mas is itt, aki...

Van valaki mas is itt, aki vegig barnazta a terhesseget?

Figyelt kérdés
12 hetes vagyok es a 7 het ota barnazom. Minden rendben a magzattal es a dokik nem tudjak mitol barnazok. Mas is volt igy? Meddig tartott a barnazasotok?
2013. szept. 19. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugi, ha eddig minden rendben, akkor mar az is lesz es egyszer csak elmulik. Nekem 4+6 kezdodott es a 12. hetre maradt abba. Kozben a 7. heten egyszer ontott el a friss ver, 8. heten harom napig eros, elenk verzes, majd a 11. heten megint egyszeri friss piros verzes. Ezek kozott pedig barnazasok... A dokim azt mondta, praxisaban a legtovabb az egyik kismamanak a 22. hetre mult el. A baba persze rendben fejlodott es fogalmuk nem volt miert a barnazas. Mint ahogy nalam sem... Amugy utrot hasznaltam, de a 12. heten az elozmenyek ellenere is leallitotta a dokim. Ebbol sem lett baj. Kozben az 5. hettok szigoru fekvesen voltam, a 13. heten "keltem fel", persze jol legyengulve, 16. hetre osszeszedtem magam, vissza is mentem dolgozni a 32. hetig. Most 34 hetes vagyok. :-) Utolag azt hiszem, h a fekves nem szamitott, de sem az orvos sem en nem mertuk bevallalni a "nemfekvest". A kovetkezonel nem fogok sztem fekudni, de nem is tehetem majd meg egy picike mellett. Kitartas, minden rendben lesz. Sok boldogsagot a picihez! ;-)
2013. szept. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szia koszi a valaszt! en sem fekudhetek mert nekem van egy 2 eves kislanyom. Vele nem volt semmi baj, a terhesseg es szules is tokeletes volt. Dehat minden terhesseg mas ugye...
2013. szept. 20. 12:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!