Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 0,8-as AFP nagyon alacsony?

0,8-as AFP nagyon alacsony?

Figyelt kérdés
2008. júl. 3. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
0,6 - 2,5-ig jó!
2008. júl. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem 0.7 volt.

Tudni kell erro la vizsgalatrol, h elegge elavult, kulfoldon nem is hasznaljak, inkabb a genetikai uh-ot.

A hatarerteket nemreg felemeltek 0.5-2.5-rol 0.7-2.5-re, tehat te tulajdonkeppen a normalis tartomanyba esel.

Ezert szerintem ne aggdoj, a genetikai uh-on majd megnezik a picinek mindenet alaposan!

Mikor mesz erre?

En a 0.7-telelmentem 4D-s genetikai uh-ra, pedig az en orovosom is normalisnak ertekelte a leletet, de gondoltam ugyis akarok majd 4D-t, akkor osszekotom a kellemest a hasznossal.

Javaslom, usd be itt ezen az oldalon jobb oldalt a keresobe, h AFP, kiadja a sok eddigi kerdest es hozzaszolast!

Minden jot!

2008. júl. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 4D-re rögtön elmentem, ott rendben találtak mindent, csak még mindíg nyugtalanít! Genetikai uh-ra jövő héten megyek!
2008. júl. 3. 15:46
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem, 0,62 volt, de minden további szűrés negatív lett, a védőnő szerint jó. Én holnap megyek a 18 heti UH-ra, ha az is jó, akkor minden ok. Nyugi, nálad is minden ok. Boldog, nyugodt babavárást!
2008. júl. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0,8-2,5-ig jó!
2009. aug. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!