Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak akik szeretik azoknak....

Csak akik szeretik azoknak. Tippelős hét, nem?

Figyelt kérdés

Még annyit tennék hozzá,hogy második baba és arra lennék kiváncsi hogy szerintetek mennyi idős és milyen nemű?

Köszönöm a válaszokat előre is!


[link]

[link]

[link]


2013. szept. 18. 13:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
23. hét és kislány. nagyon csinos vagy tényleg. :) szerintem tuti nem híztál semmit a babán és a vele járó plusszon kívül. :D
2013. szept. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az én tippem olyan 25. hét, és kislány :)
2013. szept. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat és a kedves szavakat,nagyon jól esnek a bókok ebben az állapotban.

És 21 hetes vagyok kisfiút mondtak eddig úgxhogy valószínű az is lesz, de van már egy 2,5 éves kisfiam és vele mintha egy kicsit másabb lett volna a hasam formája ezért is érdekelt hogy mások mit gondolnak,mert bevallom őszintén titkon még reménykedem hogy mégis kislány talán.

Mégegyszer köszönöm mindenkinek a választ!!:))

2013. szept. 18. 14:39
 14/15 anonim ***** válasza:

Jó nagy pocid van!:) Lehet, hogy csak nekem tűnik így, de 25 hetet mondtam volna!:)


Sajnos mindig lemaradok az ilyen tippelős kérdésekről!:(


Amugy sok egészséget nektek!:)

2013. szept. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönjük!Egyébként szerintem is nagy a korához képest,de lehet hogy azért mert ez már a második babám,mert a baba méretei hasonlóak eddig mint az elsőé.
2013. szept. 18. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!