Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barnázás ellenére megmaradhat...

Barnázás ellenére megmaradhat a baba?

Figyelt kérdés
2013. szept. 16. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen,de orvoshoz kell ebben az esetben menni!
2013. szept. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én nem barnáztam, hanem ömlött belőlem a vér, mégis megmaradt a babám és teljesen egészséges. Természetesen el kell menni orvoshoz.
2013. szept. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem maradt meg! Vérzés és egy kis görccsel elment! Nehéz volt, de "vigasztal" a tudat, hogy talán nem volt egészséges.

Mig bent voltam a kórházba volt egy kismama, akinek 37 hetesen nem találták a baba szivhangját! :(((( Azt hizsem ennél rosszabb érzés nincs a világon!!!:(((

Nagyon sajnáltam a kismamát, és akkor az azért adott egy löketett hogy inkább igy... mint akkor:(! Persze soha ne kelljen ezt senkinek átélni, igy szaladj orvoshoz, és pihenj sokat!

2013. szept. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de azonnal orvosi segítség kell. Ilyenkor adhatnak magzatmegtartó gyógyszert (pl. Utrogestan)
2013. szept. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem barnázásom, hanem vérzésem volt, kb az 5. és 7. héten is. 8. héten derült ki a terhesség, addig úgy gondoltam, hogy csak picit megváltozott a havim. A baba megmaradt, kezelés nélkül, mivel nem tervezett terhesség volt, nem tudtam, hogy az ilyen legalább említést érdemel az orvosnál. Szóval, gondolom szerencsénk volt.
2013. szept. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is barnáztam az elején, kaptam Utrogestant az orvostól és szigorú pihenés volt előírva. Ma már két éves nagylány :)! Szóval a válasz: igen, de nézesd meg dokival és pihenj sokat.
2013. szept. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 8 hetesen nagyon erös vérzésem volt és megmaradt a baba.
2013. szept. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen,de azonnal orvoshoz kell fordulni! Én elkezdtem kicsit vérezni,rögtön rohantam az orvoshoz de akkor már csak a vetélést tudta megállapítani!
2013. szept. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egy picit barnáztam, csak a wc papíron látszódott pár napig. Vérzés, görcs nem volt. Voltam dokinál, megvolt a baba. 4 hét múlva meg már nem, pedig elmúlt a barnázás.

A gyógyszer csak akkor megoldás, ha progeszteronhiányod van. Ha genetikai probléma miatt menne el a baba, és rányomják a gyógyszert, a beteg babát tartják meg erőszakkal. Viszont nem nagyon lehet eldönteni, melyik eset áll fenn. Ezért a dokik egy része mindig ad gyógyszert, a másik részük meg soha.


De a tesómnak pl. vérzés mellett is megmaradt.

Vegyél be 2x2 Magne B6-ot a terhesvitamin mellé és próbálj feküdni, bár rajtam ez se segített.

2013. szept. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is megmaradt, barnázás mellett.

Én mentem dokihoz mondtam, 6hetesen, hogy mi a helyzet- semmit sem adott rá- pedig nem ilyen félválról vesz mindnet tipusú doki. A másik terhességemnél nem volt semmilyen barnázás, vérzés, 6hetesen mikor voltam nála, azt mondta, hogy mégis szedjek utrogestant, mert lát hematómát a baba mellett- ami valószínűleg egy kis barnázás vagy vérzés mellett fel fog szívódni. Akkor meg semmi barnázás és vérzés nem volt- összesen 3hétig kellett szednem az utro-t, utána 9hetesen már nem látott semmit a baba mellett ,aki tökéletesen fejlődött szerencsére.

Drukkolok- és mindenképp menj dokihoz!!

2013. szept. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!