Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dupla méh esetén mi történik...

Dupla méh esetén mi történik másképp, mint akinek szimpla van?

Figyelt kérdés
5 hetes voltam, amikor megállapította a doki a várandósságot, és hogy dupla méhem van. Vagyis egy sövény ketté osztja a méhemet. Kérem szépen írjanak nekem azok a kismamák, vagy már anyukák a tapasztalataikról, akik hasonló helyzetben vannak/voltak.
2008. júl. 3. 07:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem nem sok kismama fog jönni! Most néztem utána,és minden százezredik nőt érint kb.! Viszont beírtam a google-ba,és jött fel egy használható cikk egy nőrl,aki egyszerre két babának adott otthont a méhébe,de ez nem is nagy szám,viszont az igen,hogy a két baba 1.5hónap külömbséggel fogant,és nem egyszerre,hanem külön időpontban jött a világra,az egyik 7 hónaposan,a másik rendes időpontban! Érdekes...!Szerintem a baba fejlődését nem befolyásolja!A doki mit mondott?

Gratulálok a babához, sok sikert!

2008. júl. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát nem akarlak elkeseriteni de nekem van egy ismerösöm annak is igy volt,és sajnos az egyik baba 27hetesen a másik 20körül halt el,és a hülye törvény tán azt irja 2halva szülésnek kell lenni ahoz hogy a mütétet megcsinálják,ez a csaj tul vann a mütéten,és várja a babát,szerintem kérdezd meg a dokit hogy mit mond mert nem boztos hogy az osztás ugy van neked mint ennek a csajnak volt,sok sikert a babához
2008. júl. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik félre értettétek! Nem két különálló méhem van, hanem egy amiben középen van egy sövény. Ugyanúgy egy méhszájam van, és két petefészkem mint más nőknek. De azért köszönöm a válaszotokat.
2008. júl. 3. 13:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első vagyok,én nem értettelek félre!
2008. júl. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hello,latom ez a kerdes mar tavaly nyaron volt felteve,de azota akkor biztos tudod,mi tortent,megosztanad velem?en is 5 hetes terhes vagyok, szinten dupla mehhel,nekem is a nagy valasztodott el egy sovennyel,jovo heten megyek az elso ultrahangomra,de minden informacio erdekel,koszonom,anita
2009. ápr. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!