Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetesen meg mindig nem...

33 hetesen meg mindig nem tudom felfogni, hogy anya leszek ez normalis?

Figyelt kérdés
neha belegondolok,hogy biztos fogok tudni mindent? Es ha majd kibukok,attol felek nem fogom elegge szeretni annyi minden jar az eszembe.meg van egy csomo dolog amit meg kellene vennem de mindig csak halasztom,majd holnap.ezert felek hogy biztos hogy fogom elegge szeretni.Varom mar hogy meglegyen de mindig felelem fog el milyen anya leszek,mi van ha hasfajos lesz es nem fogom birni kiakadok es talan rakiabalok.Mas is van igy ezzel?
2009. nov. 4. 07:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális.Én 35 hetes vagyok,de eszembe szokott jutni,mi lenne,ha nem bújna ki.És mindenki teljesen hülyének néz,mikor azt mondom,hogy a szüléstől nem félek,hanem attól,hogy mi lesz utána.Mit fogok kezdeni vele,mit csinálok,ha megnő,és nagyon ijesztő,hogy ez már egy egész életre szól.De remélem megváltozik,ha már meglesz a bébi.
2009. nov. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 31 hetes vagyok, de dettó ezek a gondolatok járnak a fejembe, mint neked, sőt még cifrábbak is.Szerintem ez természetes hiszen az első baba és nem tudjuk mi lesz, hogy fogja felborítani az életvitelünket.Én abban bizok, hogy sok nő szült már gyereket és mindenki megoldotta ezeket a problémákat,tehát benünk is felfog ébredni az anyai ösztön és türelmesen, szépen lassan kitapsztalunk mindent.
2009. nov. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor én is gyarapítom ezt a tábort. Sokszor bizonytalankodom, hogy hogysmint lesz ezután, hogy fogok aludni, hogy fogom bírni blablabla

Aztán ott kötök ki, hogy úgyis minden rendben lesz, nem paráztatom magam előre. Szegény gyerkőc szülessen csak nyugis környezetbe. :)

32 hetes

2009. nov. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok !


Én is csatlakozom az előttem szólokhoz! 23 éves vagyok 30 hetes terhes és habár szerettük volna a babát, rengeteg kétség van bennem...én is szoktam azon gondolkodni hogy fogom-e majd eléggé szeretni, hogy jó anya leszek-e? sokszor elgondolom hogy milyen lesz majd vele elmenni a játszótérre, milyen lesz a karácsony,szülinap, tanúlni vele...milyen lesz a kapcsolatunk a férjemmel ha Ő is velünk lesz!?

Még valahogy nem tudtam felfogni hogy hamarosan hárman leszünk és hogy egy életre felelősséget vállaltam érte!

Sokszor elmosolyodom magamban azon hogy biztos lesz olyan nap, hogy felkelés után majd rácsodálkozom a kiságyra nézve hogy még sem álom és az a kis ember az én gyerekem :)


Gondolom ezek természetes gondolatok, hisz ha már ilyenektől félünk legalább a felelősség nagyságát már felmértük és elismertük :)

2009. nov. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Teljesen normális hogy így érzel. Én sem tudtam felfogni, és most sem, pedig holnap már 5 hetes lesz a kislányom! Baromira féltem, hogy hogy fogom tudni ellátni, fogom-e tudni mit kell tenni, meg egyáltalán hogy kell megfogni egy újszülöttet. Mindenki mondta, hogy jön majd magától, és tényleg így van!!

Nagyon fogod szeretni, még akkor is mikor egész nap nyűgös, sír, alig alszik és Te is nagyon fáradt vagy. Hidd el, az hogy a karodban tarthatod azt a kis tökéletes emberkét, mindenen átlendít!! És nagyon nagyon fogod szeretni!!!

Nekünk hasfájós, és bizony sokat sír emiatt, de vannak jobb napok és rosszabbak. Van hogy átalussza az egész éjszakát és van hogy nehezen alszik vissza. De ez idővel jobb lesz.

Ne aggódj, szuper anyuka leszel!!! :D

Sok boldogságot a terhesség hátralévő részéhez, és könnyű szülést, jó babázást kívánok!!

5 hetes kislány fáradt de annál boldogabb anyukája

2009. nov. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én már 16 éve azon aggódom, jó anya vagyok-e... :)

Elkezdődött az első terhességem alatt, és azóta is elkap sokszor!

2009. nov. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én még néha most sem tudom felfogni,h. anya vagyok, pedig van egy 7 hónapos fiam. :) SZerintem ez mindenkiben máskor alakul ki. Néha a párom szól rám,h. ne úgy öltözködjek, mint egy hippi, hiszen már anyuka vagyok... :)
2009. nov. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a valaszaitokat megnyugodtam hogy nem en vagyok egyedul es azert is mert egy rosszidnulatu valasz sem jott,pedig arra gondoltam lesz boven hogy minek valaltal gyereket akkor meg ilyenek.

nagyon boldog babavarast kiavanok mindenkinek es kitartast jo egeszseget.

2009. nov. 4. 11:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!