Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól lehet érezni a baba...

Mikortól lehet érezni a baba mozgását úgy, hogy az a hasfalon szemmel látható legyen? Most 20 hetes vagyok, eddig a bugyborékolás volt. Jelent valamit, ha 1-1 nap nem hallok bugyborékolást?

Figyelt kérdés
2009. nov. 3. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia én 24hetes vagyok és már elég rendesen érezni ha a hasamra teszem a kezem hogy rugdos. Sőt a párom is érzi. Hogy látszik e nem tudom,még nem néztem. A buborékolás volt már hogy nálam is kimaradt pár napig,főleg mikor elöször bejött a rossz idő. Azóta szerencsére elég rendesen beindult.
2009. nov. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

30. hért körül már a pocid is rendesen beleremeg ha babód bulizik :D

36h km :)

2009. nov. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szia, nálam 18 hetesen mozdult meg a babácska - olyan bugyborékolással kezdődött, 20 hetesen már éreztem hogy kis aranyosan rugdos, mocorog, jobbra balra fickándozik, és láttam is én is, párom is, barátnőim is, hogy a pocak melyik részén mozgolódik a kicsi. A védőnő mondjuk azt mondta, hogy elég ritka, hogy ilyen korán ennyire érezni és látni főleg látni is lehet már a mozgást. Azt is mondta, lehet, hogy azért, mert olyan kis vékonyka vagyok.

Még nem jelent semmit, ha nem hallassz minden nap bugyborékolást, vagy nem érzed mindíg a mozgást. Ez pár hét múlva megváltozik, akkor már minden nap többször is érezni fogod.

boldog babavárást

22 hetes kismama

2009. nov. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi pont ma képedtünk el a párommal ahogy a kis sarkát végig húzta a pocimon. Totál kidudorodott a bőröm, nagyon édes volt. A popsiját meg folyamatosan kinyomja azt meg tenyérbe lehet simogatni, ilyenkor a hasam furcsa alakot is ölt :-))) 37. hétben járunk
2009. nov. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem olyan 21-22 hetesen amikor lefeküdtem csak úgy hullámzott!! Próbáld ki tök jó!

9 hónapos kisfiú anyukája

2009. nov. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Képzeld én még nem voltam 18 hetes, amikor már a kezemmel is éreztem. Ez egy csütörtöki nap volt. Vasárnap már apát is rúgdosta rendesen..azóta folyamatosan megy a buli odabent :). Előszőr iszonyatosan furcsa volt, de mostmár hozzászoktam és imádom :)!

Szerintem te is fogod hamarosan, bármelyik nap már. Nekem előtte nem volt mindenapos a bugyborékolás, nem is voltam benne biztos, hogy ez most tényleg ő volt, csak amikor már kívülről is éreztem.

2009. nov. 4. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! nagyon várom már!
2009. nov. 4. 20:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!