Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetesen mennyire normális...

14 hetesen mennyire normális az alhasi feszülés?

Figyelt kérdés
pár napja érzem,nem mondanám,hogy görcs,de elég kellemetlen érzés,nagyon lent érzem,néha petefészek környéki szúrást is érzek,de inkább ez az egész napos kellemetlen feszítő érzésnagyon alul a pocakomban,amire éjjel is felébredek.Egy kis derékfájdalom is van néha. Van valakinek hasonló tapasztalata?

2013. szept. 9. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
13 hét 4 naposak vagyunk. Már régóta szúrkál a petefészkemnél és a hasamnál. Szedek rá napi 3x1 magnerotot.
2013. szept. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit keményedsz. Mennyi magnéziumot szedsz és melyik típusút? Nekem emiatt kell napi 4 magnesii citricit szednem. :)
2013. szept. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
sziasztok,eddíg nem szedtem semmit rá.
2013. szept. 9. 14:03
 4/6 anonim ***** válasza:
12hetes 4napos vagyok 2hete ugyanezt érzwm.ma amikor montam a dokinak hogy ott ahol épp ultrahangoz(petefészek,alhas) sűrün fáj néha már szur. aztmondta ott van egy inszalag ami nyulik ahogy nő a terhesség.nem szedek csak gravidat
2013. szept. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Teljesen normalis.

En is a 14.het korul kezdtem erezni ezt, enyhe gorcsok, feszules. Most voltam 15 hetes es enyhult, de meg neha van.

Szerintem is no a mehunk, a baba. Valaki azt irta, hogy a 14-16hetben no a legintenzivebben a meh, ezert gorcsolunk.

Magne b6, es sok pihenes.

2013. szept. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok,ma voltam dokinál,mindent rendben talált,magnerotot és nospát kell szednem rá.Egyébként még ezek mellett is érzem néha a fájdalmat,remélem hamar enyhül,mert elég ilyesztő!mindenkinek köszönöm a válaszokat!
2013. szept. 10. 16:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!