Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Keményedés természetes? Nekem...

Keményedés természetes? Nekem még nem volt. Nem is hiányzik.21 h km.

Figyelt kérdés
2009. nov. 3. 07:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen ha van pár keményedés normális.Ha több akkor magnézium.....

majd lessz neked is,és észreveszed biztosan.

21hós,22 hetes.

2009. nov. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gond. En 24 hetes vagyok es nekem sem volt meg. Lehet, hogy nallunk kesobb jelentkezik. En egyedul terhes vitamint szedek haromnaponta egy szemet de ezen kivul semmit.

Boldog babavarast

2009. nov. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én kétnaponta Elevit, mellette omega 3.
2009. nov. 3. 08:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Én sem tudtam sokáig, hogy mi az a keményedés, bár most sem vagyok vele tisztában, pedig már 36 hetes vagyok.

A dokimat minden alkalommal megkérdeztem, hogy mit kéne érezzek, minden alkalommal elmondta, én meg minden alkalommal konstatáltam, hogy akkor nekem még ilyen nem volt. Így magnéziumot sem erőltette, talán két doboz béres fogyott el egész idő alatt. Én is csak gravidát szedek.

Úh. örülj neki, hogy még nem volt, ha esetleg úgy érzed, akkor magnézium segít.

2009. nov. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem baj, hogy nincs. Egyebkent a kemenyedes termeszetes jelenseg, amig nem nyitja a mehszajat es nem rendszeres, addig ellene sem lenne fontos tenni, legalabbis a dokim szerint.

Az elso terhessegemkor es sem tudam jo sokaig, hogy mi az, mar az utolso hetekben voltam, amikor ereztem.

Most a masodik babamat varom es az eletmodommal egyutt a mehem is aktivabb, legalabbis mar az elso trimeszter ota kemenyedek idonkent.

2009. nov. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!