Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív lett a tesztem. Ma...

Pozitív lett a tesztem. Ma vagyok a 43. napon. Dokihoz csak hétfőn megyek. Melyik vitaminból mennyit szedjek?

Figyelt kérdés
Eddig nem szedtem semmit, de kedden a + teszt után vettem egy elevitet, meg egy folsavat. Mennyit szedjek belőle? Naponta egy-egy elég, vagy az elevitből fél is elég lenne?
2008. júl. 2. 14:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia, elég az elevitből szedned napi 1 darabot, reggeli után, mert akkor nem lesz tőle hányingered. Folsav nem kell mellé, mert az is van benne.
2008. júl. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
mikor volt az utolsó menstuációd első napja? abból tudod kiszámolni, hány hetes vagy. érdemesebb hétben és nem napban számolni.
2008. júl. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
En a helyedben csak folsavat szednek(napi ket szem). A terhesvitamin azonknak valo, akik nagyon egyoldaluan taplalkoznak vagy nagyon sovanyak. Ha te nem kozejuk tartozol, akkor szerintem egyelore hagyd a terhesvitaminokat. Az en orvosom legalabbis igy gondolja. Vard meg, hogy a tied mit mond, mert megoszlanak a velemenyek.
2008. júl. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

szerintem pedig ha megvetted az elevitet napi egyet nyugodtan..folsavat szedhetsz mellé kétnaponta, ha mész a dokihoz mondd neki mid van, szedjed -e.Nekem így kellett szedni a tizedik hétig, azóta egyik nap elevi másik nap folsav és majd a saját dokid meglátja az eredményeidből mire van szükséged, addig pedig nem árthatsz vele.

Vigyázz magadra és ha mész a dokihoz kérdésekkel menj, nehogy hazafele gondolkodj mit kellet volna megkérdezni!-én így járok mindig. :-)

2008. júl. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nekem a doki tegnap azt mondta ne szedjek semmi vittamint de semmit,egyél gyümőlcsöt
2008. júl. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Hát... nem vagyok rá büszke, de nem vagyok egy nagy gyümölcsevő, szóval szerintem kellhet az a vitamin, de akkor a doki megmondja az adagot.

Köszi a választ mindenkinek!

2008. júl. 2. 14:44
 7/14 anonim ***** válasza:
Én még egy szem vitamint sem vettem be,bár én sem vagyok nagy gyümievő,de azért minden nap eszem,valamilyen gyümölcsöt(tök jók a véreredményeim),hiszen annyi közül lehet ilyenkor válogatni.Biztos van olyan amit Te is szívesen eszel.19 hetes kismami
2008. júl. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Szedjél be 3x1 elevitet. Meg kérdezd meg a védőnőt, milyen vitaminok vannak és azokból is szedj be nyugodtan 3x1-et. Majd csak akkora leszel, mint egy bálna. Sok sikert!
2008. júl. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszolónak üzenem, ha csak ilyen bunkó tudsz lenni, akkor minek válaszolgatsz? Ki kíváncsi szerinted az ostoba hozzászólásaidra???

Biztos tombolnak a hormonjaid, ezért vagy ilyen kerge!

2008. júl. 3. 09:59
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Ostoba vagy te, anyukám. Mi bánt az igazságban?
2008. júl. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!