Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Iszonyúan fáj a fejem, és...

Iszonyúan fáj a fejem, és hőemelkedésem van! Ez tart már pár napja! Mitől van ez? 13 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2008. júl. 2. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! A fejfájást okozhatja az időjárás is. A kismamáknak általában magasabb a hőmérsékletük. Igyál sok folyadékot lehetőleg ásványvizet és pihenj sokat. Jobbulást kivánok!!!
2008. júl. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyi az a hőemelkedés? Nem mindegy, hogy tényleg hőemelkedés vagy csak terhesség miatti magasabb hőmérséklet. Bár nekem mióta ilyen meleg van 36,4 fok a testhőm. Ha igazi hőemelkedés, azzal nagyon kell vigyázni, mert káros lehet a bára.
2008. júl. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
37,de 37,2 fölé nem megy !!!
2008. júl. 2. 15:54
 4/5 anonim ***** válasza:
szia! Nekem a terhességem elején kórházba kellett feküdnöm és ott mindig mérték a hőmérsékletet. Általában 37-37,2 között mozgott. Azt mondták a növérek, hogy ez normális nem kell aggódni.
2008. júl. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi!!!

Nagyon megnyugtattál!

2008. júl. 3. 08:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!