Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Múltkor ettem 2 hamburgert,...

Múltkor ettem 2 hamburgert, amihez sütőlapon sütötték a húst. Azóta parázok, hogy jól át volt-e sütve?

Figyelt kérdés
33 hetes vagyok. félek a toxoplazmától!
2008. júl. 2. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Amikor etted, láttad,h át van e sülve vagy sem...nem?
2008. júl. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kell félned. Egy sütőlap elég forró ahhoz, hogy átsüssön egy szelet húst. Szakács az egyik szakmám és magyarországon a hamburgerhúst csak kérésre csinálhatják angolosan. Ne félj semmit, ha aggályaid vannak a következő hamburgernél törd meg a húst és ha rózsaszín a belselye,nyugodtan mondd, hogy nem angolosan kérted, és neked süssék meg jobban.
2008. júl. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát ez az, hogy igazából nem tudom megállapítani, hogy mikor van átsütve.
2008. júl. 2. 14:04
 4/8 anonim ***** válasza:
tuti nem lesz semmi gond,teljesen nyers nem lehetett,akkor meg nincs semmi baj,nyugi:)
2008. júl. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

a szokványos hamburgerhús volt, csak attól félek, hogy esetleg a közepe nem volt rendesen átsütve...

a férjem szerint túlaggódom az egész terhességet!

2008. júl. 2. 14:09
 6/8 anonim ***** válasza:

modom én nem lesz baj, csak érdemes megtörni a húst, mert a közepén lehet látni, hogy nem sült át pl rózsaszín, de nem lesz gond ne aggódj..Az átsült hús: disznó-középen is szürke,

marha-középen is barnás,nem pirosas,

csirke -középen is fehér.

A hús kifelé egyre sötétebb sültebb.

Nyugodj meg semmi baj nem lesz. Ha egy hambihús -marhás, ami alegnehezebben sül 2percig van sütve akár lapon akár grillen akkor már nincs esélyük a baciknak...

Merthát mennyi beteg angol ember lenne..?

A szakács.

2008. júl. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2008. júl. 2. 14:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Kár ennyit parázni, egyetértek a férjeddel, tényleg túlzásbaviszed. Van egy barátnőm, aki végig a toxémiától félt és a végére sikrült is produkálnia a tüneteket részben jutalma egy kis egy hónapos bennfekvés lett... A terhesség nagyon szép dolog, de ne vidd túlzásba nagyon amagaddal való törődést, sétálj, netezz, menj el kiállításokra, egyél fincsi fagyit, vagy amit akarsz, légy sokkal lazább, mert a bab is megérzi, ha az anyukája ideges.
2008. júl. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!