Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam dokinál, és nem...

Tegnap voltam dokinál, és nem értem a "diagnózist"! Ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
33 hetes vagyok. Tegnap megvizsgált a doki, mondta, hogy kicsit több folyásom van. (Amit én nem vettem észre...). Írt fel kúpot, meg tablettát. Itthon néztem a leletet, ami szerint olyan fertőzésem van, ami nemi úton terjed. Lassan 2 hónapja nem voltam együtt a párommal. Akkor ez most hogy lehet? Babónak ugye nem lesz baja?
2008. júl. 2. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja a babónak !!Csak azért kell elkezdeni időben a kezelést mert lassan eljön az idő és szülni fogsz, addigra múljon el , nehogy a szülőcsatornában fertőződjön meg a baba. Esetleg véletlenül törölköző által is el lehet kapni, de párodat is vizsgálatni kell akkor. De még az is lehet hogy nemi úton IS terjed de nem csak úgy.
2008. júl. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem candidát diagnosztizáltak. Se folyás, se viszketés nincs. Lehet vmi nyilvános mosdóban szereszted? Terhesség alatt amúgyis minden nyavalyát összekapunk.:( Én is rákérdeztem a kúpra, hogy nem árt e a babának, azt monta, nem jut el hozzá. persze nem tudom, te mit kaptál.
2008. júl. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Párom is szedi a gyógyszert, persze nem nagy lelkesedéssel! :-( Ma megyek a lelettel a védőnőhöz, már előre attól félek, hogy kombinálni fog valamit...
2008. júl. 2. 08:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A fertőzés a terhesség alatt könnyebben elkapható, mert felpuhul a nyálkahártya és kevésbé ellenálló. Valóban lehet, hogy nyilvános helyen kaptad el. A kezelés segíteni fog és nem lesz semmi baj, ne aggódj. Azért kell kikezelni, mivel a szülés során már nem védi a magzatburok a babát és bőrkiütése lehet emiatt. Ennyi baja lehet, semmi komolyabb. A védőnő nem fog akadékoskodni, mivel orvos által diagnosztizált és kezelt dologról van szó.

Nem lesz semmi baj! Sok sikert a babához!

2008. júl. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!